Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
163
488
469

+19

Odwiedziny
...1 293 366

Bóg o szczepieniach

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

Koronawirus – „Plaga egipska” Cz. III


Bóg o szczepionkach


Współczesny świat medyczny, jak i cały świat globalny uznaje obecne szczepionki jako jedyne, klarowne i bezpieczne środki zaradcze, aby powstrzymać rozszerzoną na cały świat pandemię. Dawniej w podobnych sytuacjach, świat szukał recept naukowych ale i wołał o pomoc samego Boga, który przychodził z pomocą. Nigdy się nie zdarzyło, żeby dany wirus opanował jednocześnie wszystkie narody i kontynenty. Tajemnica tkwi w tym, że dawne plagi były biologiczno- przyrodnicze i działały tylko w określonych warunkach klimatycznych. W jednych działały, w innych nie. Obecny wirus jest pochodzenia laboratoryjnego i nie podlega pod żadne rygory biologiczne, a szczepionki obecne są budowane na liniach komórkowych żywych płodów z aborcji dzieci. Episkopat Polski wydał i tym oficjalny komunikat sprzeciwu, ale na tym informacje oficjalne się zakończyły. Prawdę o koronowirusie i szczepionkach jako „lekarstwie” współczesnej nauki medycznej, znajdujemy dopiero w Słowie Bożym przekazywanym przez Niebo wybranym prorokom obecnych ostatnich czasów.

Proponujemy Państwu bardzo wnikliwe wczytywanie się w zamieszczone teksty orędziowe, gdyż one są najcenniejszym darem Boga dla ludzkości na te ostatnie czasy. W nich znajdujemy informacje, które są bezcenne, aby zrozumieć prawdziwe źródła pandemii, skutki fizyczne i duchowe stosowania szczepionek. Poznanie tej Bożej wiedzy, pozwoli zawrócić z błędnych dróg, a tym co nieświadomie włączyli się w działania medialnej „kliniki”, zawrócić i udać się przede wszystkim o pomoc do najlepszego lekarza jakim był, jest i będzie Jezus Chrystus. Jest to konieczne, bowiem tylko On z Bogiem Ojcem może rozgrzeszyć z grzechu wynikającego z V- tego przykazania, jaki zaciągnęli wszyscy, którzy się zaszczepili obecnymi szczepionkami opartymi na wspomnianych liniach komórkowych żywych płodów. Bóg przez orędzia podaje pomocną dłoń, nie odrzuca człowieka, ale też nie daje taniej recepty i nie usprawiedliwia zbyt łatwo. To, jaką podstawę przyjmiemy, będzie decydowało o naszym dalszym losie ziemskim, ale przede wszystkim o naszym zbawieniu. Tematu nie można oddalać na dalszy czas., ponieważ jest już powszechnie zapowiadane przez wszystkich Bożych mistyków- „Prześwietlenie sumień”, więc czasu na remanent z życia nie ma dużo.

Teksty do AMM

03.III 2020r. Wy dzieci Matki Mojej Umiłowanej Maryi módlcie się, by te „plagi egipskie” /koronawirus/ to jest broń biologiczna wyprodukowana w laboratoriach na zlecenie wydałoby się możnych tego świata /masonów, iluminatów/,którzy pracują nie na Chwałę Boga w Trójcy Jedynego, ale dla Antychrysta, to rzec można promieniowanie nie dotknęło w pełni was Polaków. Bóg Wszechmogący nie chce zniszczyć człowieka stworzonego na podobieństwo Syna Człowieczego. Godność człowieka winna być w poszanowaniu, a jednak sami sobie ten los zgotowaliście.

19.IX.2021r.Trwajcie w pokoju. Zaufać trzeba do końca, czas jest bardzo krótki. Będą was przyciskać do muru, by zamknąć w odosobnieniu i obostrzeniu covida, którego nie ma. Sami go zaaplikowali w szczepionkach i teraz umrze bardzo dużo osób, którzy pozwolili opieczętować się tą trucizną...

22.XI. 2021r. Każda szczepionka wyprodukowana z linii komórkowych żywych płodów z aborcji dzieci, poświęcona szatanowi przez loże masońskie. Każdy zastrzyk to jeden demon... to nie jest szczepionka de facto, a genetyczna produkcja DNA białka z kolcami, co zakaża innych. Weszliście w ten plan antychrysta światowej masonerii w Polsce zwany „Nowym ładem” - porządkiem, na co Rząd wyraził zgodę.

26XII2021r. Wasz czas tu na ziemi ma swoje granice, dla wielu skończy się szybko, proście by dusze były przygotowane na to spotkanie w wieczności w Moich pałacach. Już nie chcę wracać do tych, którzy zdradzili, szprycując się tymi anty - szczepionkami, by wprowadzić do meritum sprawy. Wołam niech upadną na kolana i żebrzą ze wszystkimi świętymi i błogosławionymi Miłosierdzia Bożego Ojca i Syna to jest Mnie - Maleńką Miłość, bo zwiódł ich zły duch szatan, który wytęża działanie mając coraz mniej czasu, bo czas należy do Boga Ojca.

23 I 2022 Do 3 lat umrzecie, jak nie będziecie słuchać Boga w Trójcy Jedynego. Trzeba paść na kolana i błagać przebaczenia, leżąc krzyżem w uniżeniu i wołać; Jezu Synu Dawida ulituj się nade mną- powtarzać nieustannie.

23I2022r. Wyszczepili was. Płaczę nad waszą ignorancją, pychą i głupotą, że nie daliście możliwości debaty lekarzom profesorom, naukowcom różnych dziedzin nauki, by stanąć w prawdzie i duchu przed narodem, a wkrótce staniecie przed Sędzią Sprawiedliwym na Sąd Ducha Świętego - Jego Trybunałem..... Wy pseudo medycy tworzycie tą nierzetelną informację zakażeń niezaszczepionych, a chorują zaszczepieni. Ta propaganda polityczno-ideologiczna to jest wojna biologiczna, bakteriobójcza, wirusowa. Uśmierciliście tak wiele milionów ludzi, sami też zginiecie, bo przyjęliście ten eliksir tych pseudo szczepionek, choć sejm i senat nie ma nakazu /szczepień/? Inni tak, co jest niezgodne z polskim prawem wg konstytucji.

Komentarz DM: Chroniąc własne życie przez szczepionki oparte na aborcyjnych komórkach dzieci, lekceważymy bezbronne życie, które jest darem Boga. Piąte przykazanie dane Mojżeszowi na kamiennej tablicy mówi „Nie zabijaj”. Nie wolno tego przykazania pod żadną formą przekraczać, nie wolno lekceważyć ciała na etapie pranetalnym jak i po śmierci. Mamy chronić, a nie popierać pod wyuzdanym pretekstem ochrony własnego życia. Mając małe zaufanie do Pana Boga, człowiek współczesny rezygnuje z celu zbawienia i poprzez egoizm i lęk pozwala, by ciała zamordowanych niewinnych dzieci mogły być wykorzystywane do szczepień.To jest grzech przeciwko V-temu przykazaniu. W cz. IV znajdziecie Państwo pomoc Boga, jak wyjść z tego grzechu.


Teksty orędzi od Jezusa do Anny

Pan Jezus do Anny

https://anna-od-jezusa.pl.tl/DZIENNIK-DUCHOWY-ANNY-OD-JEZUSA.htm22.12.2020r. Godz. 10:41

Jezus: Większość Polaków myśli, by się zaszczepić, i wielu czeka na tę szczepionkę.

Jednak ci, co to zrobią, skazują się na wielkie cierpienie, bo z powodu swego lęku chcą uciec od cierpienia. Szczepionka ta niesie w sobie przekleństwo i wiele szkodliwych substancji, co wpłyną niszcząco na organizm. Ci, co mieli już różne choroby, zaczną chorować na nowe, zaś ci, co ich nie mieli, i oni poznają, co to ból i cierpienie.

28.04.2021r. Godz.11:41

Jezus: Szczepionki są wielkim złem i nie ma takiej szczepionki w Polsce, która by nie wykorzystywała tych niewinnych dzieci. Tak, teraz czas próby nastał i czas wielkiego kuszenia, niczym na pustyni. Czas wyboru dla wielu dusz pokaże, jakie są dusze, jakie są ich morale, jaka wrażliwość. A przede wszystkim okaże się, które dusze pozostaną Mi wierne, mimo wszystko. Przymus szczepień będzie wprowadzany stopniowo i będą to różne formy przymusu...

Anna: Dziennik Duchowy #31 12.03.2021.r. godz. 10:33

Szczepienia są częścią oczyszczenia Narodu Polskiego. Lękiem się kierują dusze słabe i te, co wiary nie mają. Duch lęku nie tylko wpływa na ludzki umysł, ale sięga do serca. Tak, jeśli dusza ma nieoczyszczone serce może doświadczać wielkiego lęku. Duch lęku zaślepia i sprawia, że myśli są przytępione, zamyka też możliwość przytomnego myślenia i doprowadza duszę do złych decyzji. Tak, we wspólnotach zakonnych jest podział, i także w rodzinach jest podział.... Trucizna jest niewątpliwie w szczepionkach i jej prawdziwy skład nie jest ujawniany, tak jak nie mówi się wiele, że są tu używane komórki dzieci abortowanych. Teraz widzicie, Moje dzieci, jak wszystko jest zakłamane. Nikt nie mówi prawdy, co zajmuje się szczepionkami, gdyż korzyści zaślepiają serce i sumienie tych, co na nich zarabiają.


Koronawirus – „Plaga

egipska”

Cz. IV -


Unicestwienie skutków

duchowych szczepień.


Modlitwy i czynności duchowe o unicestwienie zgubnych skutków koronawirusa/ szczepień/.


1. Różaniec. Wzywać św. Michała Archanioła na rozkaz Niepokalanej. Różaniec do siedmiu Boleści NMP /

2. Koronka do krwawych łez Maryi.Różaniec do siedmiu Boleści NMP .

3. Litania i korona do Najdroższej Krwi Chrystusa jako nowenna, czyli przez 9 dni.

4. „Reguła intronizacyjna”. Ona leczy chore ciało, uwalnia też z tych szczepionek w pewnym stopniu.

5.Odmówić duży egzorcyzm za osobę /zaszczepioną/ - najlepiej przez egzorcystę /niezaszczepionego.

6. Nosić szatę Mojej Matki Królowej Świętego Szkaplerza /szkaplerz/. To ochroni od złego.

7. Msza Święta za daną osobę lub osoby z rodziny- Intencja: Wynagrodzenia Trójcy Świętej i Mojemu Niepokalanemu Sercu przez Przeczyste Serce Świętego Józefa za grzechy swoje, rodziny, Polaków, o łaskę miłosierdzia.

8.Spowiedź /najlepiej z całego życia w tym wymienić grzech szczepienia/.


9. Post w piątek.

Słowa do AMM o potrzebie modlitw

01/2.II.2020r. Niech Polacy.....ogłoszą prawdziwy eucharystyczny post każdego piątku, prosząc wcześniej kapłana o błogosławieństwo. Woda dozwolona do picia, oraz post milczenia jak ktoś nie może ze względu na zdrowie. A wszystko niech będzie zanurzone w świętej Bożej Woli, prosząc by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski - twojej Ojczyzny, a mojego ludu w Moim Królestwie. Zachować umiar w jedzeniu i piciu, wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną i olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt. Bo wszystko Bogu Najwyższemu podlega.

07.03. 2020r. Ten wiruskorona, czyni spustoszenia. Zatrzymać tylko i wyłącznie można koroną różańca świętego.......Trwaj więc w pokoju, odmawiaj ten PSALM 91 - OCHRONNY. Polecam też dla „Apostołów Miłości Czasów Ostatnich”, którzy są w panice.

25.03.2020r. Poproś Lekarza - Mojego Syna, a uleczy cię.

5. IV. 2020r.Jest jeszcze krótki czas, by wybłagać przez Boże Miłosierdzie za przyczyną św. Faustyny, błog. Michała Sopoćko, św. Andrzeja Boboli, świętych męczenników, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, jak było powiedziane - Ojca naszego narodu, wspomnijcie i Mnie św. JPII, by zapobiec zakażeniu się tym korona wirusem. Czas, by wybłagać Boże Miłosierdzie dla waszych braci w wierze, rodzin, bliskich jak i nieprzyjaciół kościoła świętego. ...

16,17,18VII2021r. Ci, którzy na wskutek lęku, nieświadomości wybrali zło dane wam w tych szczepionkach, niech proszą o zmiłowanie w sakramencie pokuty, zamawiają Msze Święte w intencji wynagrodzenia Trójcy Świętej i Mojemu Niepokalanemu Sercu przez Przeczyste Serce Świętego Józefa za swoje, rodziny, Polaków grzechy, o łaskę miłosierdzia - które jeszcze krótko będą sprawowane, bo wchodzi w pełni „Ohyda Spustoszenia" Tu potrzebna wielka skrucha serca penitenta aż do łez i wiara, pomoc aniołów i świętych patronów...... Zarządźcie post o chlebie i wodzie, by poddźwignąć Nowe Jeruzalem - Polskę, którą wybrałem. Czas, czas, czas, pełnia czasów już jest. Niebo całe, święci, błogosławieni, aniołowie- drżą na myśl o wyroku Ojca Mojego i Waszego co wkrótce objawi się przez „Prześwietleni sumień”......

19.IX.2021r.Trwajcie w pokoju. Zaufać trzeba do końca, czas jest bardzo krótki. Będą was przyciskać do muru, by zamknąć w odosobnieniu i obostrzeniu covida, którego nie ma. Sami go zaaplikowali w szczepionkach i teraz umrze bardzo dużo osób, którzy pozwolili opieczętować się tą trucizną...

Bóg Ojciec i Syn Boży i Duch Święty to krąg miłości i miłosierdzia. Błagajcie dzieci moje o ratunek w potrzebie, przez Krwawe łzy Moje i siedmioma mieczami przebite Serce, / Koronka do krwawych łez Maryi oraz Różaniec do siedmiu Boleści NMP / oraz moc Najdroższej Krwi i ofiarowanie Mszy Świętej. Ofiarowana godnie przez kapłanów niezaszczepionych, bez maski nie obmywających rąk po Przeistoczeniu cuchnącym spirytusem, co bardzo rani Mojego Syna - Żywe Ciało, Jego tkankę. Tak teraz cierpi Mistyczne Ciało Chrystusa obecnego w Eucharystii. Tak, jak w czasie męki krzyżowej na Golgocie, którą przygotował Sanhedryn Żydowski. Tak jest i teraz.

/Intronizacja indywidualna Chrystusa Króla w sercu człowieka/: „Reguła intronizacyjna” wypowiedziana z miłością i wiarą to jest balsam, lekarstwo dla waszego serca i ducha. Ona leczy chore ciało, uwalnia też z tych szczepionek w pewnym stopniu. Należy modlitwą uniżenia prosić, przez Moją przelaną krew na drzewie krzyża, to demony zamknę w czeluściach piekielnych. Wzywać św. Michała Archanioła na rozkaz Niepokalanej. Mocą różańca świętego zostaną one związane i przez Jej krwawe łzy unicestwione.

Odmówić duży egzorcyzm za osobę /zaszczepioną/ - najlepiej egzorcysta, ale ich niezaszczepionych jest mało i dlatego też wyprosiliście tą łaskę dla siebie /odmawiania Reguły i egzorcyzmu/, bo kocham was. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen....

02.02. 2022r. Ogłosić alarm w Kościele świętym katolickim - Jego prawym hierarchom. Adoracje Najświętszego Sakramentu, suplikacje śpiewać nieustannie, post, pokuta. Może to zmniejszy stopień zniszczeń w naturze..... Ostatnia szansa na przetrwanie duszy, to sakrament spowiedzi, pokuty, prawdziwy żal za grzechy, naprawienie krzywd i pomówień wyrządzonych bliźniemu......Ostatnie ostrzeżenie i polecenie dla wszystkich „DM JPII”, którzy Mnie kochają, by nosić szatę Mojej Matki Królowej Świętego Szkaplerza /szkaplerz/. To was mała trzódko ochroni od złego.

Pan Jezus do Anny

Maryja jest wam ratunkiem, Maryja wam wyprosi potrzebne łaski, Maryja was wyprowadzi i ochroni. Totus Tuus, oddanie Maryi, ukryje was pod jej płaszczem. Zło w szczepionce, które niszczy organizm, i zło duchowe, które jest w szczepionce, sprawia, że dusza idzie na zatracenie. Jak się przed tym można obronić?

,,Jezu, Ufam Tobie, siebie powierzam Tobie przez ręce Maryi. Orędowniczko nasza, Matko nasza, ratuj nasze dusze i ciała, pod Twą Obronę się uciekamy. Płaszcz Twój naszym schronieniem, Tobie Ufamy, Tobie się zawierzamy, i swoje rodziny, i nasze dzieci. Bądź z nami, Maryjo, byśmy w chwili próby zwyciężyli dzięki łasce Bożej”.......

Moje drogie dzieci, nie ulegajcie lękowi ani naciskom społecznym, ufajcie Bogu, ufajcie Mej Matce, Maryi. Czas ucisku jest wielkim trudem, jednak patrzcie z nadzieją na przyszłość. Wpatrujcie się w Moje Oblicze pełne pokoju, bierzcie jak najczęściej udział w Eucharystii, przyjmujcie Komunię Świętą w godny sposób, na klęcząco i do ust, trwajcie w stanie łaski uświęcającej i nie odkładajcie Spowiedzi Świętej. Życie wasze blisko Boga i blisko Najświętszej Maryi jest darem radości i pokoju Bożego. Miłość Moja nigdy was nie opuści, a wierność wasza zostanie wynagrodzona po stokroć. Ufajcie, Ja Jestem waszym Bogiem, Krew i Woda Mojego Miłosierdzia Źródłem Łaski, a Maryja, Matka Moja, ratunkiem na te czasy.

https://anna-od-jezusa.pl.tl/2021-Stycze%26%23324%3B-%234.htm


Słowa do Enocha

https://niebomowidzisiaj.wordpress.com/

Orędzie od Enocha, 17 czerwca 2020


Przygotujcie się na nadejście nowej pandemii .

Odmawiajcie modlitwę do Mojej Krwi rano i wieczorem, rozciągając ją na wasze dzieci i bliskich; zapewniam was, że jeśli będziecie ją odmawiać z wiarą, to żaden wirus, zaraza ani pandemia nie będzie mogła zrobić wam krzywdy.

Owce mej trzody, tylko modlitwa, post i pokuta, które dokonywane są na całym świecie, będą w stanie zniszczyć plany wysłanników zła. Pokładajcie wiarę i zaufanie w Bogu i poświęćcie siebie, wasze rodziny i narody naszym Dwóm Sercom, a zapewniam was, że czyny niegodziwców potoczą się po ziemi.

Moje owce, nie bójcie się wirusów i pandemii; zapieczętujcie się mocą mojej Krwi, odmawiajcie Psalm 91 rano i w nocy, rozciągając go na wasze dzieci i członków rodziny, i gromcie w Moje imię i mocą Mej Krwi, wszystkie wirusy, plagi i pandemie, a zapewniam was, że nie zostaniecie zarażeni ani nie umrzecie z ich powodu.

Niech mój pokój pozostanie z wami, trzodo moja.Wasz Mistrz i Pasterz, Jezus Dobry Pasterz.Przekażcie moje orędzia całej ludzkości, trzódko mojego stada.

Pan Jezus do Enocha 29VII 2021

Koronka i litania do Krwi Chrystusa w formie nowenny.

Dzieci Moje, posłuchajcie z całą uwagą tego, co wam powiem poprzez Mojego proroka Enocha: Tym wszystkim, którzy z braku wiedzy, wiary, czy z lęku się zaszczepili [przeciw COVID-19], a są owieczkami Mego Stada, mówię wam: Nie lękajcie się, gdyż jest dla was nadzieja: jeśli odmówicie z wiarą koronkę do Mej Przenajdroższej Krwi i Ran, razem z litanią do Mej Krwi, jako nowennę, i poprosicie Mnie, aby Moja Krew zniszczyła szkodliwy skutek szczepionki w waszym ciele, to uwolnię was przez Moje Miłosierdzie od jej negatywnych efektów i opieczętuję was Moją Krwią. Umiłowane dzieci, potęga Mojej Chwalebnej Krwi i Ran jest najlepszym antidotum przeciw jakiemukolwiek wirusowi, zarazie czy pandemii; odmawiajcie modlitwę do Mojej Krwi rano i wieczorem, rozciągając ją na wasze dzieci i bliskich; zapewniam was, że jeśli będziecie ją odmawiać z wiarą, to żaden wirus, zaraza ani pandemia nie będzie mogła zrobić wam krzywdy.


Koronawirus – „Plaga egipska”

Cz. V – Boże wskazówki

19/20 IV. 2003r. Gdy będziecie modlić się wspólnie, wasze siła w walce ze złem będzie potężna.

27. 07. 1993r. Codzienne ofiarowanie modlitwy różańca świętego w intencjach Ojca Świętego JPII. Amen. Amen. Amen.

26V2012r..ODPRAWIĆ 10 MSZY ŚWIĘTYCH - za nie przestrzeganie PRAW DEKALOGU - by zadośćuczynić za lekceważenie Sakramentów Świętych, by uśmierzyć gniew BOGA SAMEGO, OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO przez NIEPOKALANE NAJBOLEŚNIEJSZE SERCE MARYI MATKI KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO W POLSCE I NA ŚWIECIE , ZASŁUGI ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH.......

2.VIII. 2017r. Tak, to dobry wzór ofiarować się za owce wam powierzone, odprawić minimum 10 Mszy św. wynagradzających za nie przestrzeganie Dekalogu. Ofiara była dana przed Świętem Chrystusa Króla i to się dokonało i zostało przyjęte przez Majestat Boga Trójcy Jedynego i to trzeba powtórzyć, bo Polska to Ostatni bastion wiary, który masoni chcą rozwalić. To jest Moja prośba Matki Kościoła, ten Biały Orzeł jest zagrożony, dlatego należy wzmocnić granice Polski mocą różańca św. Tak nieustanny różaniec Matki Najświętszej prowadzić dzień i noc. W waszych rękach obrona jest, tylko trzeba dobrej woli, w kościołach prosić kapłanów o nieustanne Adoracje Chrystusa Króla w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

17.09.2017r. Niech każda wieś otoczy swoje granice mocą różańca św. tak jak
to usłyszałaś dziecko moje AMM - 4 części od wschodu, zachodu, północy i południa,
by się ochronić od złego ducha, który w tym czasie apokalipsy widząc,że czas nagli atakuje moje dzieci ze zdwojoną siłą. ....

12X2017r. Błogosławię was kochane dzieci Moje prosząc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego, by was umocnił na ten czas próby, gdy ziemia drżeć będzie, słońce się zaćmi i księżyc nie da blasku. Pozostanie wam tylko Mój Święty Różaniec w ręku i zapalcie też poświęconą święcę, by powitać Mojego Syna Jezusa Chrystusa w powtórnym przyjściu, a wy Polacy obyście zdążyli nałożyć Mu KORONĘ i DAJĄC BERŁO wymówić te słowa: . To wtedy i tylko wtedy, Bóg w Trójcy Jedyny zachowa was w całości.

20.01.2018r Dajcie wyraz swojej miłości kapłani, odprawiając co tydzień Mszę Świętą to jest Przenajświętszą Ofiarę Eucharystyczną przebłagalną w piątek, każdy piątek.


27.01.2018r.

Pamiętaj! Koronkę do 9-ciu Chórów Św. Michała Archanioła tak jak dziś odmawiaj codziennie, bo jesteś MU szczególnie zawierzona. Jest to pouczenie dla wszystkich na te ostatnie czasy prześladowań. Trzeba mieć dobry kontakt ze swoim Aniołem Stróżem. Słuchać i być uważnym na jego słowo, a to tylko otrzymacie przez modlitwę.... A JA BÓG OJCIEC wam mówię: Jeżeli nie dokonacie tego „ZAWIERZENIA PRZYMIERZA ZE SWOIM BOGIEM TRÓJJEDYNYM i nie dokonacie PRAWDZIWEJ INTRONIZACJI MOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI w/g podanego "Słowa Bożego" to moc MOJA DOKONA SPRAWIEDLIWOŚCI, CHOĆ MIŁOSIERDZIE MOJE NIE SKOŃCZONE I MIŁOŚĆ JAK RZEKA - TO SIĘ DOPEŁNI I TO BARDZO SZYBKO NASTĄPI.

10.02.2018r.


Cieszę się, że odmawiasz tą Koronkę różańcową za przyczyną Niepokalanej, prosząc codziennie o 7 darów i owoców Mnie Ducha Świętego dla sług w kapłaństwie i Polski Ojczyzny Twojej i innych zachęcam.

17.02. 2018r. "Namaszczam cię na Rycerza MOJEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA". Otrzymasz "Słowo Boże " wg ustalonego terminu z łaski Bożej, a więc w każdą sobotę otwieraj serce swoje na działanie mocy Ducha Świętego. NA JEJ MAJESTATU prośbę / Jasnogórskiej Pani Hetmanki Narodu Polskiego/,pragnę pouczyć dzieci Matki Kościoła Świętego w Polsce i na świecie, w kapłaństwie i wszystkie Jej godne dzieci, których zachęcam do przyjęcia „Przyrzeczenia”, by zostać Rycerzem Jej Niepokalanego Serca i Mojego Najświętszego Serca. Tego „Zawierzenia” żądam, by to przygotowali arcybiskupi i biskupi w swoich diecezjach wg hierarchii na poszczególnych etapach. Najpierw arcybiskupi, biskupi, kapłani przez proboszczów, lud mój - w uroczystość święta NAJŚWIĘTSZEGO SERCA MEGO I NIEPOKALANEGO SERCA MARYJI. Należy to poprzedzić w UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA przez JEGO PRZECZYSTE SERCE - zawierzyć rodziny sakramentalne, szczególnie młodzież na uczelniach, uniwersytetach, szkołach.

Uczyć już tego „Zawierzenia” od pierwszej komunii świętej, powtórzyć w czasie bierzmowania - to jest bardzo ważne, by ich szatan nie porywał do sekt swoich. Trzeba chronić też życie poczęte na większą skalę. Tak, Polskę wybrałem - winna dać przykład dla narodów już prawie pogańskich. To jest bardzo ważna sprawa losu polskiego pokolenia i nie tylko to praca syzyfowa, jak to mówicie dziecko moje Alicjo Mario Michalino - najmniejsza oblubienico. To są podstawy egzystencji narodu nie tylko polskiego. Nauka ta, podana przez św. Maksymiliana Kolbego męczennika, te Małe Książeczki Rycerstwa Niepokalanej Mojej Umiłowanej Matki, powinny w całej pełni być propagowane. To święte „Zawierzenie” jest bardzo ważne. Ono blokuje wszystkie zakusy złego ducha, ale tego trzeba uczyć od małego dziecka. Katecheza też winna być prowadzona przez kapłanów i siostry zakonne, osoby konsekrowane bo są namaszczone Duchem Świętym. Należy wrócić do starych wzorców. To moi kapłani winni być odpowiedzialni za naukę katechezy w szkole - wtedy nie będzie wam porywał młodzieży zły duch. Jest tego wiele przykładów, a odpowiedzialność wobec MOJEGO OJCA PRZEDWIECZNEGO I WASZEGO jest duża.

Też ważna jest odpowiedzialność rodziców. To pierwszy uniwersytet wiary wynosi się z domu rodzinnego z tradycji. Do tego trzeba się przygotować, dać przykład moi kochani rodziciele. Wasza odpowiedzialność jest olbrzymia. JA JEZUS CHRYSTUS WIDZĘ WASZE SERCA – niejednokrotnie bardzo ciemne.....

Napisz: Najpiękniejsza MI JEST KORONA CHWAŁY z waszych ludzkich serc, o czym mówił śp. kapłan Tadeusz Kiersztyn. I ty też to usłyszałaś w swojej parafii Najświętszego Serca Jezusa i to się dokonało, ale te serca muszą być w Polsce dobrze przygotowane wg/ w wymienionego „świętego pouczenia” MOJEGO, TO JEST JEZUSA CHRYSTUSA. Gdy wy wszyscy zostaniecie MOIMI RYCERZAMI MOJEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA I NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, to wzór od was pójdzie na całą Europę i nie tylko, jak również i na kontynenty. Tylko trzeba chcieć pracować na CHWAŁĘ BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. I NIECH SIĘ TAK STANIE. AMEN. AMEN. AMEN....

III pouczenie - Od MATKI BOŻEJ – Istotne dla Rodziny. Masz się tak modlić z miłością, by najpierw MOJE NIEPOKALANE SERCE zatryumfowało w sercu danej osoby, o którą prosisz, a potem JA PRZYPROWADZĘ MOJEGO SYNA. Te w/w przykłady dadzą TRIUMF DWÓCH NAJŚWIĘTSZYCH SERC. I NICH SIE TAK STANIE. Ale trzeba wiary, modlitwy i pomocy Świętego JÓZEFA oraz pośrednictwa św. JANA PAWŁA II i WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH POLSKIEJ ZIEMI I BŁOGOSŁAWIONYCH. ....

Akt oddania się Niepokalanej

O Niepokalana- nieba i ziemi Królowo, ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza, Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała, i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba. Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego, bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: "Ona zetrze głowę twoją", jako też: "Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie", abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach, a w ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego Królestwa Najświętszego Serca Jezusowego; albowiem gdzie Ty wejdziesz tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają. Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza i daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim. Amen.

To trzeba zapisać i codziennie odmawiać, by wytrwać w łasce, nie zmarnować czasu o czym cię pouczała Niepokalana Matka Moja trwając w JEJ ;szkole i mówiła, że wzór trzeba brać z JEJ wiernego sługi tj. św. Maksymiliana, bo on najpełniej JĄ UMIŁOWAŁ. I NIECH WSZYSCY SŁUDZY W KAPŁAŃSTWIE I MOJE UKOCHANE DZIECI Z GRUP MODLITEWNYCH ten „Akt” odmawiają, a będzie ich MOJA I WASZA MATKA za rękę prowadziła, bo czas jest bardzo trudny. Ucisk Kościoła Świętego w Polsce może być zmniejszony, ale świat wpada w pułapkę unicestwienia rodzaju ludzkiego. MASONI CHCĄ ZNISZCZYĆ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY W PEŁNI, BIORĄC WZORY OD PROTESTANTÓW, ANGLIKANÓW, KALWINSTÓW, itd.... wprowadzić kobiety jako kapłanki, odrzucić celibat, w pełni modernizm, spowiedź ogólna i wiele innych sprzeczności nie godnych, a przede wszystkim zmiany reguły konsekracji chleba i wina.

Dnia 04.04.2018r. Trwać więc na modlitwie w Domach Modlitwy Św. Jana Pawła II i Św. Józefa w wyznaczonych miejscach i kościołach, tam gdzie wskaże przewodnik duchowy i was zaprowadzi. W ufności trwać wierząc w niezgłębione MIŁOSIERDZIE Boże. JA MATKA I KRÓLOWA MIŁOSIERDZIA WSKAŻĘ CZAS I OPIEKĘ DAM. MÓJ ŚWIĘTY SZKAPLERZ WAS OSŁONI. UFAJCIE DZIECI MOIE, CÓRY I SYNOWIE NAZNACZENI ZNAMIENIEM BOŻYM, PIECZĘCIĄ BOGA ŻYWEGO. UFAJCIE POWTARZAM, NIC ZŁEGO SIĘ WAM NIE WYDARZY. Gdyby ktoś z was nie dokonał spowiedzi świętej - sakramentu pokuty, to ostatnie wezwanie już jest.

16.IX.2018r. POWTARZAM- KAPŁANI ZABIEGANI, BRAK CZASU NA MODLITWĘ, ADORACJE, KONTEMPLACJE, MSZE ŚWIĘTE NA SKRÓTY! Pytam i Was Kapłani tej parafii G....., gdzie wam tak śpieszno- rozrywka?

Nie będę wymieniać więcej przywar waszych. Do wszystkich mówię Ja Matka kapłanów. Nie mniej wdzięczna wam jestem, że pozwoliliście na tą modlitwę różańcową – czuwania u stóp Mojego Syna Najwyższego Kapłana.

TO NALEŻY KONTYNUOWAĆ. NIECH RÓŻE RÓŻAŃCOWE NIE TYLKO N....... ALE I CAŁEJ PARAFII G......... ORAZ LEGION MARYI, O KTÓRYM TAK PIĘKNIE WSPOMNIAŁ KS. PROBOSZCZ PODCZAS AUDYCJI KATOLICKIEGO RADIA Z....... - PREZENTUJĄC SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ –

TERAZ NIECH DADZĄ WYRAZ SWOJEJ MIŁOŚCI - MODLĄC SIĘ razem raz W MIESIĄCU 19 dnia lub w pierwszą niedzielę - Dzień Pański, lub w sobotę - tego pragnę. Należy tylko nimi pokierować, a serca zatwardziałych grzeszników skruszę JA MATKA. TAK, TYM MŁOTKIEM, KTÓRY MAM NA PIERSIACH. Porozrywam te kajdany obcęgami, które was trzymają - przekleństwa z pokolenia na pokolenie idące: złorzeczenia, nie przebaczenia w rodzinach za skrawek ziemi, niepojednania, zazdrość sąsiadów, zabójstwa nienarodzonych dzieci, małżeństwa na kartę rowerową jak słusznie mówi ks. proboszcz, alkoholizm, nikotyna, rozwiązłość. To są te haki i gwoździe, które i teraz przybijają MOJEGO SYNA. Czy mam jeszcze wyliczać? To wszystko mieści się w Dziesięciu Przekazaniach Bożych, tego przestrzegać. D E K A L O G- niech każdy uderzy się w piersi. Jest jeszcze krótki czas, by odpokutować. Pokuty, pokuty, pokuty, tego wołam.

16.IX 2018r. W szkołach modlitwa różańcowa z katechetami, a winna być prowadzona przez kapłanów bo są namaszczeni Duchem Świętym, a więc do pracy dla CHWAŁY MAJESTATU BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO-CZAS NAGLI.........

3XI2018r. /Modlitwa do odmawiania/ „Niech będzie uwielbiony Bóg Wszechmogący. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus Syn Boga Żywego. Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel. Niech będzie uwielbiona Trójca Przenajświętsza- tak łaskawa dla mojego Narodu, gdzie z Ich Majestatu Świętej Woli Jesteś opiekunem-nasz Aniele Stróżu Polski”. Tymi słowami też się modlić, wzywając Mnie do pomocy w tak ważnych sprawach dziejowych jak zorganizowanie S O B O R U W P O L S C E. BĄDŹ SPOKOJNA, TO SIĘ DOKONA, BO TAKA JEST WOLA ŚWIĘTA BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. AMEN. AMEN. AMEN.

27.XI. 2018 r. ANIOŁ STRÓŻ-dopowiedzenie. „Można i trzeba w trudnych sytuacjach rodzinnych, szczególnie uzależnionych od wszelkiego rodzaju używek - modlić się tą modlitwą, podaną o przecięcie grzechów dziedzicznych – Podać”. [ Orędzia - Alicja M.M./ cz. II –11X2018r.]

22.04.2019r. Kto może niech da zadośćuczynienie zamawiając Mszę Świętą wynagradzającą za nieprzyjaciół Kościoła świętego w Polsce i na świecie.....

30.04.2019r.Każdy z was szczególnie naznaczony pieczęcią Boga Żywego, odczuje w sercu co czynić należy, gdy ten gniew Ojca Przedwiecznego zacznie się wypełniać. By nie zdradzić, trzeba się okryć szatą Królowej Świętego Szkaplerza, „pogromczyni złego” królującej w tym Tomaszowskim Sanktuarium.

03.05.2019r.Codziennie okrywać się Moim Świętym Szkaplerzem, zawierzając się MOJEMU NIEPOKALANMU SERCU ORAZ PRZECZYSTEMU SERCU ŚWIĘTEGO JÓZEFA, razem ze swoim ANIOŁEM STRÓŻEM błagać nieustannie, by to dzieło INTRONIZACJI W LUDZKICH SERCACH się realizowało..


29.05.2019r. Msze Święte zamawiać, pokutę narodową ogłosić wy arcybiskupi, biskupi, kapłani, pielgrzymki do Królowej Korony Polskiej i Litwy; organizować, przebłagania, procesje pokutne i suplikacje w miastach i wsiach.

25VI.2019r. I te pielgrzymki do tronu Pani Ostrobramskiej kontynuować, bo jest Patronką Czasów OSTATNICH I JEST WŁADNA UPROSIĆ ŁASKI POGROMIENIA TYCH HORD ZŁEGO w waszych rodzinach w manifestacji wszelkich przejawów gendar, homo-seksualizacji, pedofilii, pouczania dzieci różnych form deprawacji, a za tym idącej cywilizacji śmierci nie bezbolesnej dla chrześcijan....

25VI.2019r. Dzieci Boże módlcie się adorując Mojego Syna, póki jeszcze jest Żywy w Eucharystii. Zamawiajcie Msze Święte wynagradzające Dwóm Najświętszym Sercom przez Przeczyste Serce św. Józefa, św. JPII i wszystkich świętych, szczególnie ze św. Marią Magdaleną, by zadość uczynić za te grzechy Sodomy i Gomory, bym mogła ochronić mój lud wybrany NOWE JERUZALEM POLSKĘ.

25VI.2019r. Przez 9 dni 9 Koronek do Miłosierdzia Bożego, bym Mogła tak Mi drogą modlitwę i wszelkie ofiary zadośćuczynienia, Msze Święte - jeszcze Żywego Chrystusa, akty pokutne, post - ofiarować Ojcu Przedwiecznemu prosząc o ratunek.

22.07.2019r. Nowenną „DZIEWIĘCIU Ojcze Nasz” przez DZIEWIĘĆ dni, to jest jak BÓG OJCIEC POZWOLI PRZEZ MOJE KRWAWE ŁZY, A OBRONIĘ NARÓD Mój I MOJE KRÓLESTWO od tego potopu nienawiści, nieprawości moralnej pośród sług w kapłaństwie, biskupstwie, młodzieży i dzieci niewinnie mordowanych w łonach matek swoich, tej strategii typu LBGT, wszelkich zboczeń seksualnych i im podobnych.....

Przygotować się, spowiedź z całego życia dokonać dopóki jeszcze są kapłani i godnie sprawowane są sakramenty, bo po Sądzie Ducha Świętego - Prześwietleniu Sumień, jeśli nie dokonają tej prawdziwej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na KRÓLA POLSKI tak jak było powiedziane, zostanie ich bardzo mało i was Polaków dzieci Moje. Trzeba się przygotować do tych nadchodzących wydarzeń trwając na modlitwie w ciszy oczyszczonego serca. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

5. IV. 2020r. Najważniejsze, to zamawiać Nowenny 9 Mszy Świętych z intencjami na poszczególne dni zawartymi w Nowennie [do Bożego Miłosierdzia] podanej św. siostrze Faustynie, prosząc kapłanów Maryjnych [o odprawienie tych Mszy Świętych], szczególnie w zakonach ... Wyprosicie wiele, a miejsce dla was jest już przygotowane w niebie. Trzeba te Msze Święte rozpropagować jak najszybciej, bo kościół i prawdziwa Ofiara Mojego Syna Jezusa Chrystusa zejdzie do katakumb, tak jak za pierwszych chrześcijan, bo prześladowanie będzie wielkie.

14.V. 2020r. Teraz zachęcam do tej następnej Nowenny:„Dziewięciu Mszy Świętych do Ducha Świętego za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi”, Oblubienicy Ducha Świętego, wzywając pośrednictwa świętych i błogosławionych oraz Mojego skromnego wstawiennictwa.

6-7VI2020r. Polecenie: Przepasz biodra, nałóż święty szkaplerz, pokrop wodą egzorcyzmowaną obejście i obmyj twarz. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. I do wszystkich to mówię, mocą Ducha Świętego, Ja św. Michał Archanioł...6-7VI2020r. Ale mówię wam, przychodzi czas rozliczenia - prześwietlenia waszych sumień, dlatego też przygotujcie się; sakrament pokuty potrzebny, pojednanie w rodzinach i pośród zwaśnionych biskupów i kapłanów.

Módlcie się, módlcie się. Różańca świętego z rąk nie wypuszczajcie jak czynił to św. JPII, św.o. Pio. i innych świętych przykłady macie. Adoracja Najświętszego Sakramentu, pokuta, pokuta jak prosiłam w Fatimie, a teraz w wielu miejscach są cuda eucharystyczne.

3VIII2020r. Przygotować i oczyścić serca w sakramencie pokuty, mało jest czasu, nie mniej, czas wg Woli Bożej jest inaczej liczony; Modlitwa, modlitwa wasza daje owoce, ale ciągle trzeba błagać. Trwajcie w pokoju. Ja św. JPII mówię, powtarzajcie to Zawierzenie „Totus Tuus Maryjo, Totus Tuus Tatusiu”. Amen. Amen.

27. XII.2020 r. Polecenie: Zmów teraz różaniec święty na umocnienie, a o 21.00 godzinie Hetmanka Narodu Polskiego, Królowa Polski poda Swoje pouczenie. I niech się tak stanie. I tak się stało. Amen. Amen. Amen.

4 I. 2021r. Tak, dobrze czynisz, a JA Królowa Polski, Królowa Świętego Szkaplerza, Pogromczyni złego tego miejsca, chętnie odpowiem, tak jak usłyszałaś w sercu, gdzie grupka dzieci moich modlących się w „Ogrodzie u stóp Moich Maryi”, a są to te „małe róże, fiołki, lilie, stokrotki”- tak, „Małe Pogotowie” ratujące dusze kapłańskie i świeckie, szczególnie zagrożone śmiercią; przez wirusa cowid. Tak powiedziałam, zapytałam: „Dlaczego Mnie nie wzywacie tym imieniem Królowej Świętego Szkaplerza, Pogromczyni złego”?....

4 I. 2021 r. Już wkrótce zamknąć należy TV- telewizję, komputery, telefony komórkowe, inne formy przekazu. Pozostanie tylko łączność duchowa przez Aniołów Bożych, Eucharystia w katakumbach, Domach Modlitwy w wielkiej konspiracji przygotowana. Ludzie zniewoleni, ci co pobrali szczepionkę, będą wam skakać do oczu, wyć z bólu. U nich nastąpi rozdwojenie jaźni, wojsko wkroczy do akcji, by was wydusić jak szczury, którym się daje trutkę.

02. 02. 2021r. Demony chodzą po polskich ulicach, pełno ich w urzędach na stanowiskach, służą złemu. Apeluję Ja św. JPII, choć Mnie opluwają, znieważają, to mocą potęgi Bożej, Jej Świętej Woli Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego wołam: Pokuty, pokuty, pokuty, międzynarodowego postu; co winien ogłosi Episkopat Polski, miejscowi biskupi diecezjalni, kapłani; bić na alarm. Na kolana ludu mój, wszyscy i może trochę ubłagacie, jak nie, to zostanie was 1/3 liczby ludzkości.

6/7 marca 2021r.Anioł AVE Stróż Polski przypomina: Okryjcie się dzieci Świętym Szkaplerzem Królowej Karmelu i noście go z godnością. Co do strony internetowej św. JP II: Zachować i trwać w tej powierzonej wam misji. Świadectwa wiary na te czasy szczególnie potrzebne.

Duch Święty - III Osoba Boska teraz da pouczenie22 sierpnia 2021r. dla tych, którzy umrzeć mają przez zatwardziałość swoich serc w Polsce, w tej miejscowości, parafii i w waszych rodzinach, którzy nie dają wiary w tym co wydarzyć niebawem się ma. Jeżeli w zatwardziałości waszych serc pozostaniecie, to po „Prześwietleniu sumień” mało was zostanie. Dlatego Ja Bóg Duch Święty III Osoba Boska, łaskę na „Oświetlenie sumień” waszych daję: „Koronkę różańcową do Ducha Świętego”/Nowenna/ -odprawić, by uratować swoje dusze i waszych najbliższych. Prosząc za wstawiennictwem Niepokalanej Mojej Oblubienicy Królowej Polski, na wybłaganie potrzebnej łaski na otwarcie sumień Polaków, by blask światła Mego dotknął ciemności ich serc i przemienił wnętrze zatwardziałych grzeszników. ....

19IX2021r. Bóg Ojciec i Syn Boży i Duch Święty to krąg miłości i miłosierdzia. Błagajcie dzieci moje o ratunek w potrzebie, przez Krwawe łzy Moje i siedmioma mieczami przebite Serce, / Koronka do krwawych łez Maryi oraz Różaniec do siedmiu Boleści NMP / oraz moc Najdroższej Krwi i ofiarowanie Mszy Świętej.

19.IX.2021r. Przypominam: medalik, szkaplerz Mój trzeba nosić na sobie, by zło nie dotknęło was i dzieci też..... Kocham was i błogosławię na przyjęcie Nowej łaski, jaką wyprosiliście i miło by było Mnie, jak tą Koronkę Różańcową będziecie kontynuować za nieprzyjaciół Kościoła świętego i waszych kapłanów, którzy są w pułapce złego ducha, odchodząc od magisterium de facto.

29IX2021r. Mówione było u wielu proroków świeckich i konsekrowanych, co przygotować trzeba, przede wszystkim dusze wasze w sakramencie pokuty z całego życia oczyścić, modlić się psalmem 12 za rodziny nie przygotowane duchowo, wpisać jego treść w to słowo pouczenia.

21. XI. 2021.Wielki to czas łaski modlitwy różańcowej czterech części.

22.XI. 2021 r. Wzywam Ja św.JPII do ogłoszenia ogólno - narodowej ekspiacji, wynagrodzenia za grzechy nie przestrzegania Dekalogu, a wiara wróci, nadzieja zagości, miłość zakwitnie w Polskim Narodzie i będziecie przykładem dla wielu narodów. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen.

26XII2021r. Należy bić na alarm, wzywać Miłosierdzia Bożego, upaść na kolana hierarchowie, zarządzić post narodowy.

26XII2021r. Dzieci w Fatimie widziały Anioła z błyszczącym mieczem wskazującym na ziemię, który wołał: pokuty, pokuty, pokuty. Tak bardzo Trójca Święta liczyła na polskie dzieci, które Matka Boża dzielna Hetmanka Narodu Polskiego przygotowywała i św. JPII Wielki zawierzył was Jej Niepokalanemu Sercu, byście wydali owoce, ale cóż, każdy ma wolną wolę. Tym człowieka odróżnił Bóg Ojciec od zwierząt, dał ten dar mądrości, by korzystać z naznaczonych wam praw wg Dekalogu. Jest czas oczyszczenia, a kara spadnie niespodzianie. Obyście zdążyli się przygotować. Na tym zakończymy córko moja wybrana AMM od Apokalipsy. Wynagrodzenie jest konieczne za nieprzestrzeganie magisterium i przykazań kościelnych. Msze Święte zamawiajcie dzieci wybrane - ,,Mała trzódko”. Na was liczy Niepokalana Matka, Królowa Narodu Polskiego i Król Polski. Wy złączeni w DM św. JPII i wszyscy, co będą rozważać to przesłanie oraz prowadzącego tą misję budowania Domów Schronienia tego Imienia. Pozostawiam was z błogosławieństwem +++ Boga Ojca +++Boga Syna +++ Boga Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

26XII2021r. I mówię: Zachowajcie umiar we wszystkim: post, pokuta, jałmużna, dobry przykład do naśladowania w umartwianiu się i budowaniu cnót ewangelicznych.

2.I. 2022r. Bo wielkie zagrożenia wiary grożą wam, krew współczesnych męczenników poleje się, zarówno świeckich jak i wielu biskupów i kapłanów. Dlatego jak było powiedziane w ostatnim przesłaniu: post, pokuta narodowa, wynagrodzenie jest potrzebne, by powstrzymać ten atak na chrześcijańską Polskę -Moje Królestwo i Syna Mojego Jezusa Chrystusa Króla Polski.

Teksty orędzi od Jezusa do Anny

28.04.2021r.Pan Jezus: Jednak nie bójcie się szczepień i Mi ufajcie, bo Ja jestem Bogiem. Choć będziecie musieli ponieść ofiarę, jednak Ja sam będę wam nagrodą.

Bóg Ojciec: Czas ucisku nie minie, lecz będzie się nasilał. Dlatego niech każda dusza zbroi się w modlitwie. Niech każda dusza trwa przy Bogu i wszystko Jemu powierza przez ręce Maryi. Niech każda dusza walczy o swoją czystość, a nawet gdy upadnie, to niech Mnie szuka w konfesjonale.Walka trwa, Moje drogie dzieci, i nadchodzi czas trwogi, lecz Ja, Bóg Wszechmogący, jestem z wami. Ja jestem Skałą, tak jak Moje przykazania są Skałą. Ja, Bóg, jestem drogowskazem niezmiennym i stałym. Tylko we Mnie znajdziecie ukojenie, we Mnie znajdziecie odpoczynek, we Mnie wytrwacie. Niech nadzieja przyjścia Mojego Syna Jezusa Chrystusa zawsze wam towarzyszy, gdyż Ja was nie pozostawię i nie odwrócę się od was w chwili grozy. Nie bójcie się, Ja jestem waszym Bogiem, a miłość Moja jest zawsze z wami.

https://anna-od-jezusa.pl.tl/2021-Kwiecie%26%23324%3B-%235.htm

Pan Jezus: Często jest tak, że jeden z współmałżonków chce się szczepić i nie przyjmuje żadnych argumentów, by się nie szczepić. Cóż robić ma drugi współmałżonek, by ratować jego duszę? Wielką ma moc modlitwa współmałżonka i w tej modlitwie niech pokłada nadzieję mąż, czy żona.

Nawet gdy tak się stanie, gdy mąż przyjmie szczepionkę lub żona, Ja mogę sprawić, że dusza współmałżonka nie zostanie potępiona. Walka ta toczy się w sferze ducha i nie jest widoczna dla oka ludzkiego. Miłość braterska może wiele uczynić.

Módlcie się bracia i siostry za swoich współbraci w zakonach. Módlcie się drodzy rodzice za swoje dzieci, dziadkowie za wnuki, a dzieci i wnuki wasze zostaną uchronione od wpływu szatana. Skutki zgubnej szczepionki mogą być znacznie zmniejszone lub zniwelowane.

Tak, pokazuję wam drogę wyjścia z tej trudnej sytuacji, gdy wiele osób może być zmuszone do przyjęcia zgubnej szczepionki. Wiara rodziców uchroni ich dzieci, a wiara dzieci uchroni rodziców. Więź miłości wzajemnej i wzajemne oddanie w modlitwie może wiele zmienić.... Ja jestem Królem Polski i pragnę ratować Mój Naród. Czyż nie jest powiedziane, że nawet gdybyście wypili coś zatrutego nic wam się nie stanie?


Jak przyjmować Ciało Pana Jezusa?

Jest to problem podstawowy w kontaktach człowieka z Ciałem Eucharystycznym naszego Zbawiciela. Do jednego z mistyków Pan Jezus powiedział, że wierzący którzy przyjmują Komunię Swiętą w sposób nie godny, nie uzyskują łask!! Do cierpienia Jezusa przyczyniają się nie tylko sami wierni, przyjmując Go na stojąco i bardzo często na ręce, jak i sami kapłani, poprzez tolerowanie takich postaw, stosowanie maseczek, rekawiczek i obmywanie rąk płynem chemicznym w tych kontaktach. Wielu zapomniało całkowicie, że „Chrystus Jego Ciało Eucharystyczne nie zaraża, a leczy”. W braku możliwości właściwego przyjęcia Ciała Pana Jezusa- na klęcząco i do ust, lepiej Go przyjąć w Komunii duchowej, niż stawać się przyczyną lekceważenia Jego Ofiary.

19IX2021r. /Komunia święta/ Ofiarowana godnie przez kapłanów niezaszczepionych, bez maski nie obmywających rąk po Przeistoczeniu cuchnącym spirytusem, co bardzo rani Mojego Syna - Żywe Ciało, Jego tkankę.

Tak teraz cierpi Mistyczne Ciało Chrystusa obecnego w Eucharystii. Tak, jak w czasie męki krzyżowej na Golgocie, którą przygotował Sanhedryn Żydowski. Tak jest i teraz......Pokuta, pokuta potrzebna i tęsknota, tęsknota za Eucharystyczny chlebem w pełni /czasowy pobyt w Italii/. Ofiaruj za tych, który profanują Jego Święte Ciało, przyjmując na rękę nie godnie, nie wspomnę już o zakrytej twarzy maseczkami - kult islamski.

1-2.XI.2020r. ......tylko Chrystus Mój Syn Jest Źródłem Życia Żywego Eucharystycznego Chleba, którego nie można profanować, przez inne formy dystrybucji niegodne Króla,a więc na rękę.

O.Pio 23IX2021

Zwycięstwo Boga Ojca dokonało się przez „Tak – fiat” Maryi na przyjęcie Słowa Wcielonego. Wasze „tak” też winno być dla godnej dystrybucji Komunii świętej-Ciała z Czystej Dziewicy które nie zakaża, a uzdrawia, by te róże na nowo zakwitły w waszych franciszkańskich sercach, dając woń kadzidła, którym sam Bóg Ojciec rozkoszą się napawał.... Zwycięstwo Boga Ojca w czasie Apokalipsy, to jest ten czas pokuty. Pokuty potrzeba, aby nie dać się ponieść propagandzie zakażeń wirusem. Pytam, gdzie walka Episkopatów, gdzie wasze „Non possumus-nie pozwalam”. Chrystus Jego Ciało Eucharystyczne nie zaraża, a leczy, a wy w rękawiczkach podawaliście, a teraz ręce obmywacie po Przeistoczeniu śmierdzącym spirytusem, co rani Żywe Ciało-Jego tkankę. Tak Trójca Święta też na to dłużej patrzeć nie może i jeszcze te masońskie maski- kult islamski, zakrywanie twarzy przed Bogiem, tak jak Mojżesz wchodził do namiotu modlitwy. I do tej pory nie poznali Mesjasza Jezusa Chrystusa, bo nie było to im dane, to jest Żydom.... A ludzie biorąc na rękę Chleb Żywy, profanują, wrzucając Hostie Święte do buzi jak piłkę, cukierek, potem ręce wycierają o siebie, cząsteczki płatków spadają na podłogę, gdzie, „Ciało i Krew żywą” depczecie. To jest druga agonia Mistycznego Ciała Chrystusa. Kto wam dał na to pozwolenie, czy pytaliście Boga na modlitwie co robić?


WYSTAWIĆ NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT - na godzinę CODZIENNIE PRZEDE MSZĄ ŚWIĘTĄ!

04.04.2018r. Jeszcze możecie obronić OJCZYZNĘ WASZĄ - ale trzeba chcieć wystawić MNIE OBECNEGO ŻYWEGO w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, a będę promieniował i zapalał wasze już prawie martwe serca.......

Teraz trzeba ratować dusze zagrożone przyjmując Sakrament Eucharystii jako wynagrodzenie za nieroztropne i nierozważne dzieci Moje, a więc waszych najbliższych.

21-22X 2018r. Wkrótce zagrzmią trąby i bicz Boży oczyści to plemię hajducze. Pokory, pokory, pokory wam trzeba słudzy Mojego Syna w Kapłaństwie; uniżenia, wyciszenia by usłyszeć to brzmienie zapowiadające Apokalipsę, która już trwa.

To wydarzenie zwane "Ostrzeżeniem"-tuż, tuż, tuż.......

WYSTAWIĆ NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT - na godzinę CODZIENNIE PRZEDE MSZĄ ŚWIĘTĄ! ....... Módlcie się i czuwajcie, bo Mój wróg antychryst nadchodzi i teraz próba dla kościoła trwa. Przygotować się, stworzyć mury warowne poprzez Adorację Najświętszego Sakramentu Mojego Syna - JEGO SERCA Żywego, obecnego w Eucharystii, bijącego nieustannie . Wyznaczyć godziny adoracji dla poszczególnych Róż Różańcowych!.....

Mobilizacja powszechna do modlitwy, szczególnie tu na kresach. BÓG Ojciec dał miłość - dając Syna Człowieczego na okup. SYN Człowieczy dał m i ł o ś ć na krzyżu, by wykupić was ludzi z niewoli złego i dać życie wieczne. Duch Święty poucza was nieustannie jaką drogą iść trzeba. Mając dary i charyzmaty, miłością zwyciężać, dobrym słowem, godną dystrybucją Komunii Świętej - uczyć na nowo na kolanach przyjmować w wielkim uniżeniu.....

3XI2018r.

Zrzućcie te maski z twarzy. Jeszcze możecie obronić OJCZYZNĘ WASZĄ - ale trzeba chcieć wystawić MNIE OBECNEGO ŻYWEGO w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, a będę promieniował i zapalał wasze już prawie martwe serca.....Mówię też do proboszczów, kapłanów, zakonów, misjonarzy: Męczeństwo polskich kapłanów przybliża się z dnia na dzień, bo nie wykonujecie nakazów Ducha Świętego.....Błogosławię Was biskupi, kapłani a szczególnie PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EPISKOPATU, który jest osobiście odpowiedzialny za to co dzieje się u was. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. .... Wszystko będzie nowe, NOWE JERUZALEM - P O L S K A. Tylko trzeba CHCIEĆ. TO JEST TA „ISKRA", KTÓRA WYJDZIE Z P O L S K I, a kłaniać się wam będą WSZYSTKIE NARODY, KTÓRE SIĘ OSTANĄ.


Wybór i komentarze- DM 25II2022r.