Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
154
488
469

+19

Odwiedziny
...1 293 356

Orędzia. A.M.M. cz. II-"Matka Boża woła"

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

Or.. AMM cz.II- "Zatwardziałe


MB przypomina w Polsce

aktualność swoich słów z La Salette


MB z La Salette w latach 2017- 2018 upomniała się o Swoją cześć w Polsce i przypomniała aktualność słów wypowiedzianych we Francji. Posłużyła się do tego swoim dzieckiem duchowym, tj. Alicją Marią Michaliną od Apokalipsy z „Domów Modlitwy św. JPII”. Otrzymała ona w 2017r. dar widzenia Matki Bożej z La Salette na kładce tzw. „Kryniczki”/zaniedbanego źródła wody w jej rodzinnej miejscowości /N...../parafia G......./ Informację o swoim widzeniu przekazała Ks. Proboszczowi tej parafii.

Po uzyskaniu jego akceptacji, zakupiła figurę, która została umieszczona przy kaplicy stojącej na pięknym wzniesieniu i poświęcona. Alicji M.M. otrzymała w tym okresie kilka orędzi, które zapoczątkowały pewne ożywienie duchowe tej miejscowości. Z inspiracji słów MB z La Salette - z udziałem członków „Domów Modlitwy” z różnych stron i wiernych tej miejscowości, zostały zorganizowane w miejscowej kaplicy 2 czuwania modlitewno- różańcowe /17.09.2017 oraz 16.09.2018r./

Istnieje też nadzieja, na dalsze pogłębienia życia duchowego wiernych tej miejscowości / i nie tylko /, poprzez szczególne modlitwy 19- tego każdego miesiąca , dla uczczenia objawień MB w La Salette- 19IX 1846r. i rozszerzenia Jej kultu w Polsce.

Internetowy ruch Katolicki „DM św. JPII” zaprasza wszystkich czytelników naszej strony do dogłębnej analizy czterech orędzi, tematycznie związanych ze sobą, które otrzymała Alicja M.M.w dniach:2VIII2017,17VIII2017,16IX2018 i 11X2018. Zawierają one wiele dopowiedzeń duchowych, tak potrzebnych na drodze umocnienia wiary i pomocy zmarłym oraz żyjącym. Zwracamy uwagę na orędzie z 11X2018-o oczyszczenie drzewa genealogicznego od strony matki i ojca poprzez33 Mszy Świętych dla uczczenia wszystkich lat życia Jezusa Chrystusa.

Zaczynamy od przypomnienia co działo się w La Salette w 1846r.


La Salette – Francja 1846r.

/informacje ze źródeł ogólnych/

Matka Boża ukazała się jeden jedyny raz dnia 19 IX 1846 roku dwojgu pastuszkom: 15-letniej Melanii Calvat i 11-letniemu Maksyminowi Giraud na górze w La Salette, w Alpach wysokich we Francji. Wspomnianego dnia dwoje pastuszków wypędzają swoje stado na strome pastwisko górskie w granicach gminy La Salette. Około południa na głos dzwonu odmawiają Anioł Pański, a następnie zmieniają miejsce wypasu, poją krowy przy źródle i pod wpływem prażącego słońca trochę odpoczywają i nieoczekiwanie zasypiają. Po półtorej godzinie budzą sie ze strachem i biegną pod górę na przeciwległe zbocze góry Gargas szukając swych krów. Odnajdują je tam i wracają na dawne miejsce.

Nad kamieniem, przy którym spali niedawno, widzą wielką ognistą kulę,wyglądającą jak słońce spadające na ziemię. Światło staje się coraz większe i im bardziej się powiększa, tym intensywniej świeci. Ukazuje się „Piękna Pani”. Początkowo jakby siedzi przy kamieniu, przygnieciona wielkim cierpieniem z zakrytą twarzą i płacze bez przerwy gorzkimi łzami. Następnie stopniowo wstaje, odejmuje ręce od twarzy, chowa je w szerokich rękawach sukni. Na jej piersiach widnieje krzyż z Jezusem Chrystusem z zawieszonymi na nim narzędziami męki: młotkiem i obcęgami. Z tego krzyża promieniuje niezwykła otaczająca jasność. „Piękna Pani” zbliża się le="text-align: justify;" mce_style="text-align: justify;">"Zbliżcie się moje dzieci, nie bójcie się! Jestem tutaj, aby przekazać wam ważne Orędzie".

Dzieci stoją zdumione i zapominają o wszystkim wokół siebie. Słyszą słowa napomnienia:

"Jeżeli mój lud nie zechce się poddać, będę zmuszona puścić ramię Mojego Syna. Jest ono tak ciężkie i tak przygniatające, że już dłużej nie będę mogła go podtrzymywać. Od jak dawna już cierpię z waszego powodu! Chcąc, aby Mój Syn was nie opuścił, jestem zmuszona nieustannie wstawiać się za wami. Ale wy sobie nic z tego nie robicie. Choćbyście wiele się modlili i czynili, nigdy nie zdołacie wynagrodzić mi trudu, którego się dla was podjęłam. Dałam wam sześć dni do pracy, siódmy zastrzegłam sobie, i nie chcą mi go przyznać. To właśnie czyni ramię Mego Syna tak ciężkim.

Woźnice przeklinają, wymawiając Imię Mojego Syna. Te dwie rzeczy czynią ramię Mego Syna tak ciężkim. Jeżeli zbiory się psują, to tylko z waszej winy. Pokazałam wam to zeszłego roku na ziemniakach, ale nic sobie z tego nie robiliście; przeciwnie, znajdując zepsute ziemniaki, przeklinaliście, wymawiając Imię Mojego Syna. Będą się one psuły nadal, a tego roku na Boże Narodzenie nie będzie ich wcale.

"... Jeżeli macie zboże nie trzeba go zasiewać, bo wszystko, co posiejecie, zjedzą zwierzęta. A jeżeli coś wyrośnie, obróci się w proch przy młóceniu. Nastanie wielki głód, lecz zanim to nastąpi, dzieci poniżej lat siedmiu będą dostawały dreszczy i będą umierać na rękach trzymających je osób. Inni będą cierpieć z powodu głodu. Orzechy się zepsują, a winogrona zgniją...

Jeżeli się nawrócą, kamienie i skały zamienią się w sterty zboża, a ziemniaki same się zasadzą... Ach dzieci, trzeba się dobrze modlić, rano i wieczorem. Jeżeli nie macie czasu, odmawiajcie przynajmniej Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo, a jeżeli będziecie mogły, módlcie się więcej.

Latem na Mszę Świętą chodzi zaledwie kilka starszych niewiast. Inni pracują w niedziele przez całe lato, a w zimie, gdy nie wiedzą, czym się zająć, idą na Mszę świętą jedynie po to, by sobie drwić z religii. W czasie Wielkiego Postu chodzą do rzeźni jak psy! Na zakończenie Piękna Pani daje im taki nakaz: "A więc, moje dzieci, ogłoście to całemu mojemu ludowi!"

;

Co Matka Boża z La Salette powiedziała

w Polsce w 2017r.?

"Zatwardziałe serca"

Streszczenie orędzia z dn. 02.08. 2017r.

1) Obecny lud ma również zatwardziałe serca tak jak wtedy we Francji i nie zachowuje praw Dekalogu. Matka Boża pragnie jego ocalenia i wzywa do nawrócenia.
2)Zapowiedź uciski Kościoła - głód ciała, ale przede wszystkim brak Słowa Bożego prowadzący do głodu ducha i duszy. Zapowiedź wielkich prześladowań Kościoła również w Polsce.
3)Polska- ostatni bastion wiary, którą masoni planowo niszczą.
Środki nawrócenia:
1)Powrót do modlitwy, różaniec, pokuta, procesje pokutne- wynagradzające Dwom Najświętszym Sercom Jezusa i Maryi, I-sze piątki i soboty miesiąca.
2)Wzmocnić granice Polski nieustannym różańcem dzień i noc, bo Orzeł Biały jest zagrożony.
3) Prosić kapłanów o nieustanne Adoracje Chrystusa Króla w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.
4) Z; miłością Ofiarowywać pokutę Bogu za innych parafian, wraz z ich aniołami stróżami jako zadośćuczynienie.
5)Do kapłanów: Nabożeństwa odprawiać powoli i z godnością.  Wyjść na peryferie do ludu z propozycją „1 godziny adoracji Najświętszego ŻYWEGO Serca Jezusa przed Mszą - jak w Ogrójcu.
6) Zapowiedź krachu giełdowego planowanego przez banki i przepadek oszczędności.  Póki co, inwestować w nieprzemijające działania- składać ofiary na minimum 10 Mszy św. wynagradzających za nie przestrzeganie Dekalogu w parafiach.

Całość orędzia:

02.08. 2017r. Kaplica Matki Bożej Anielskiej w N........- ;Odpust.

Matka Boża z La Salette:

Rozkazuję Królowa Aniołów i ludzi , Alicjo Mario Michalino Moja umiłowana córko; błogosławię w Imię Mojego Ojca Przedwiecznego i Waszego w Imię Mojego Syna  Bożego Człowieczego i Ducha Świętego Ożywiciela przez Moje Niepokalane Serce i wszystkim, którym  będzie dana ta łaska rozważania tego "Bożego Słowa." Amen. Amen. Amen.

alt

Napisz jak powstała ta historia umieszczenia tej figury na twojej ojczystej ziemi, a wszystko z natchnienia Ducha św. oraz Mojej Matczynej prośby, by ocalić ten lud o zatwardziałym sercu, nie zachowujący praw DEKALOGU - DOSŁOWNIE TAK SIĘ ZACHOWUJĄCEGO JAK TO PRZESŁANIE MOJE Z LA SALETTE.

Słusznie Ks. Proboszcz powiedział przy poświęceniu „nie wykonane do dziś ". I to jest zadanie dla Moich sług w kapłaństwie - nie wspomnę już o odpowiedzialności wobec Mojego Syna Jezusa Chrystusa, których On sam wybrał by owoc przynosili. Niech sami odpowiedzą w swoim sercu, stając w prawdzie i duchu przed BOGIM OJCEM SĘDZIĄ SPRAWIEDLIWYM.

Wizja: / Widzę Matkę Bożą stojącą na kładce tzw. „Kryniczki” - źródło wody, oraz trzy córy. Są to współczesne kobiety z tej miejscowości ( p. Cz. R., p. Renata M.-S. i p. H.T.-O.). Matka Najświętsza jest ubrana: welon i suknia czarna ,/kobiety też/ jest piękna, ale bardzo smutna, oczy można rzec pełne łez. Mówi te słowa: „Dałam to źródło wody, ale nikt nie podziękował, nie postawiono nawet znaku krzyża i ogromy żal wlany w moje serce”. Odchodząc, patrzyła w stronę G..... tj. kościoła.

Napisz. Ta historia jak wy mówicie po ludzku jest taka, według tradycji przekazywana na pokolenia; tak jak usłyszałaś od tej pobożnej niewiasty Czesławy - Moja córa. Tak to było dawno temu, była bardzo wielka susza. Pobożny rolnik orał pole sochą, błagał Boga w Trójcy Jedynego, by mógł napoić konie i Mnie Bóg Ojciec posłał by zaradzić w potrzebie, a wielka wiara była pośród ludu mego. Błogosławiłam i źródło wody wytrysnęło z taką siłą, że chłopa i konie wciągnęło do rzeki Bug i dopiero po kilku dniach go odnaleźli by dał świadectwo. I tak to się stało.

Teraz również, gdy lud Mój się nie nawróci, nie będzie czynił

pokuty, nie powróci do odmawiania Różańca Świętego w

rodzinach i kościołach, kaplicy  - nastanie głód nie tylko  jedzenia

dla ciała, a przede wszystkim ducha i duszy i Słowa Bożego.

Wrócić trzeba do modlitwy, czynić procesje pokutne wynagrodzenia Dwóm Najświętszym Sercom Jezusa i Mary, a więc I-sze piątki i soboty, a wy kapłani nie bądźcie  tylko funkcjonariuszami jak mówi papież Franciszek. Wyjść na peryferie do ludu Mego, przed Mszą Św. Adoracja Najświętszego ŻYWEGO EUCHARYSTYCZNEGO SERCA JEZUSA SYNA MOJEGO- co najmniej jedną godzinę jak w Ogrójcu.  Nie śpijcie jak apostołowie bo czas jest trudny dla kościoła. Jeszcze trochę, a prześladowania i w Polsce będą wielkie.

Trzeba się przygotować, a nie w 5 minut odprawić Litanię do Najświętszego Serca Mojego Syna! Pytam, dokąd się spieszycie, co was zniewala, mamona? Już niedługo banki wywołają wielki krach na giełdzie i przepadną wasze nie uczciwie złożone pieniądze, a teraz używając ich według Woli Bożej a nie własnej, możecie uratować wasze dusze. Błagam, Ja Matka Kapłanów posłuchajcie, żądam tego w Imię Mojego Syna Najwyższego Kapłana, Jego słuchajcie. AAA. Potwierdzenie „Słowa Bożego" -Psalm 12 oraz Apokalipsa rozdz.8.

Napisz.  Wizja: Zobaczyłam wagę misternie wykonaną, miała trzy szale, na których były małe złote miseczki napełnione ziemią. Dwie były lekko uniesione w lewo, ale jeszcze pył nie spadł a jedna szala zawisła pionowo / ta przedstawiała grzechy przeciwko Duchowi Świętemu /.

W tle obrazu był kapłan sługa Chrystusowy. Dotyczy to odpowiedzialności przed Bogiem Trój Jedynym, szczególnie kapłanów zaniedbujących natchnienia Ducha Świętego, lekceważących przekazy dzieci Bożych- Maryi Matki Chrystusa Króla. To Św. Michał Archanioł waży bardzo dokładnie wasze uczynki jak w aptece, ale Bożej bo moi synowie w kapłaństwie więcej przykładają uwagi do spraw ziemskich niż niebieskich, a czas nagli i nikt z was nie zna momentu spotkania z Sędzią Sprawiedliwym . To jest pouczenie Matki Najświętszej Stolicy Mądrości.

Napisz, że modliłaś się i modlisz za mieszkańców tej wsi i Pan Bóg dał ci  łaskę, za twoją wierność i zaufanie rozumienia spraw Bożych tak jak BÓG W TRÓJCY JEDYNY TO WIDZI i ocenia według  SWOJEJ ŚWIĘTEJ NIE OMYLNEJ WOLI. Amen. Amen. Amen.
Alicja uniżona służebnica Najświętszej Maryi Panny.

Dodaj też tą wizję: Kiedy modliłaś się za Proboszcza tej parafii G...... pod wezwaniem św. Anny by pozwolił na umieszczenie Mnie Matki Bożej z La Salette płaczącej nad światem,  to zobaczyłaś tego kapłana leżącego krzyżem i wiernie trzymającego krzyż Chrystusa  na swojej piersi.

Tak, to dobry wzór ofiarować się za owce wam powierzone, odprawić minimum 10 Mszy św. wynagradzających za nie przestrzeganie Dekalogu. Ofiara była dana przed Świętem Chrystusa Króla i to się dokonało i zostało przyjęte przez Majestat Boga Trójcy Jedynego i to trzeba powtórzyć, bo Polska to Ostatni bastion wiary , który masoni chcą rozwalić.

To jest Moja prośba Matki Kościoła, ten Biały Orzeł jest zagrożony, dlatego należy wzmocnić granice Polski mocą różańca św. Tak nieustanny różaniec Matki Najświętszej prowadzić dzień i noc. W waszych rękach obrona jest, tylko trzeba dobrej woli, w kościołach prosić kapłanów o nieustanne Adoracje Chrystusa Króla w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Wizja. W czasie gdy prowadzona była procesja, duchowo zobaczyłam jak za Panem Jezusem w Eucharystii była niesiona Matka Boża z La Salette siedząca na tronie, a wzdłuż placu kościelnego rosły kwiaty ogrodowe ale nie było ich za dużo, tak jak tych wiernych też, dlatego Matka Najświętsza była smutna, „dlatego musicie wy dzieci moje czynić pokutę za innych i to z miłością ofiarować razem z aniołami parafian jako zadośćuczynienie. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen”.

------------

Streszczenie orędzia z dn.17.09.2017r.

1) Radość Maryi i całego nieba z udziału wiernych w czuwaniu modlitewno-różańcowym przez co ratowane są już teraz „dusze ludzi o sercach zatwardziałych z kamienia”
2) Owoce modlitwy - walki duchowej prowadzonej św. Michałem Archaniołem: „Teren /kaplicy/ został oczyszczony, łaska dana dla najbliższych”..... „przy niektórych domach demon łańcuchami związany”.
3) Otoczyć różańcem każdą wieś – jej granice- 4 części od wschodu, zachodu, północy i południa, by się ochronić od złego ducha”.
4)”Pielęgnować różaniec w rodzinach, odmawiać go w kościołach w parafii przed Mszą Świętą”.
5) Zadanie do Proboszcza i Wikarego: ”Uaktywnić róże różańcowe w parafii, „bo ta modlitwa ma moc egzorcyzmu”. Zwycięstwo przyjdzie przez małe grupy modlitewne „/małej reszty”/.
6) Figura MB z La Salette to dar nieba dla ratowania dzieci Bożych „w tym zakątku Polski”. Stało się to przez ofiarne serce Alicji M.M. w intencji Ojczyzny i Intronizacji Jezusa Chrystusa.
7) Sprawa fałszywych doktryn i „fałszywego proroka”- apel do kapłanów: Mimo, że w Akcie Intronizacji /Kraków 16XI 2016r./ zabrakło symboli władzy królewskiej/ korony i berła/, to modlitwy z tego tytułu należy kontynuować dalej „i innym o tym mówić” i to naśladować. Kapłani mają tu najwięcej do powiedzenia ponieważ przez kierowanie modlitw w tym kierunku, mogą tym czasie apostazji Jezusowego Kościoła najwięcej uprosić łask, „by nie ulec fałszywym doktrynom i fałszywemu prorokowi”.
8) Zapowiedź nieuchronnego zbliżania się Małego sądu Ducha Św. podczas którego szczególnie rozliczeni będą kapłani - z tego tytułu, że „są namaszczeni i otrzymali wszystkie charyzmaty”. Nie powinni je chować „w popieli”. Duch Święty pragnie je ochronić.

Całość orędzia

17.09.2017r. Kościół filialny /w N........-parafia G........ /Za pozwoleniem Ks. proboszcza  przeprowadzono czuwanie modlitewno-różańcowe/.

Mata Boża z La Salette w czasie tego czuwania

W Imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego, rozkazuję Alicjo Mario Michalino spisz "Słowo Boże" dane mocą Ducha Świętego przez Moje Niepokalane Serce Królowej Bolesnej Matki Kościoła-Pani z La Salette. Błogosławię was dzieci Moje i ciebie Alicji Mario Michalino /AMM/przytulam do Mojego płaczącego Serca, bo nie tylko łzawią Moje Matczyne Oczy, ale też i Serce  jest w wielkiej udręce. Cieszę się bardzo, że usłyszeliście Moje wezwania, bo każdego po imieniu wezwałam na to różańcowe czuwanie, by pocieszyć rozerwane Moje Serce - Serce Matki i uśmierzyć ból Najświętszego Serca Jezusa, by wstrzymać  karzącą Dłoń BOGA OJCA. Tak jak usłyszałaś trzykrotnie - otrzymasz "Słowo Boże", a potwierdzenie to Psalm 6 - zapisz tytuł: „Błaganie o litość” /.

To się właśnie dokonało przez wasze pokorne modlitwy, pieśni. Całe niebo orędowało za wami moje kochane dzieci. Wasza ofiara widoczna będzie w wieczności, a już teraz ratuje dusze ludzi o sercach zatwardziałych z kamienia. Mój Syn Jezus Chrystus je skruszy, a tych którzy nadal będą się swawolić w grzechu rozpusty i pychy wypluje ze Swoich wnętrzności.

Teren został oczyszczony, łaska dana dla najbliższych , niech więc zwycięża miłość w rodzinach, a należy ją pielęgnować odmawiając Mój Święty Różaniec, jak również w kościołach w parafii  przed Mszą Świętą. Niech syn ks. M. proboszcz z woli Bożej to zarządzi i ks. Wikary też niech tego pilnuje. Macie róże różańcowe - należy to uaktywnić, bo ta modlitwa ma moc egzorcyzmu.

Niech każda wieś otoczy swoje granice mocą różańca św. tak jak

to usłyszałaś dziecko moje AMM -

4 części od wschodu, zachodu, północy i południa,

by się ochronić od złego ducha,

który w tym czasie apokalipsy widząc,

że czas nagli atakuje moje dzieci ze

zdwojoną siłą.


Ale jak powiedział Mój Syn Zbawiciel Odkupiciel -„Mój Kościół zbuduję na skale, a moce zła go nie  zwyciężą".

Oczyszczę Moją świątynię i świątynie waszych serc słudzy w kapłaństwie i ludu mój, by przygotować Was na drugie przyjście Mojego Syna Jezusa Chrystusa. Ten plan ocalenia dał mi na ten czas Bóg w Trójcy Jedyny. Dlatego zwycięstwo przyjdzie przez Moje dzieci z grup modlitewnych/ małej reszty/ o gorących sercach, które Sama prowadzę. Kocham was, każdemu dziękuję, błogosławię wam i waszym rodzinom, a waszych zmarłych wprowadzę do domu Ojca.

Wizja. /Przed moją modlitwą/: Moce złego idące od wschodu gęsiego /szyk bojowy -całe czarne z rogami w ciszy butnej/, chcące otoczyć teren z dwóch stron. Tam gdzie modlitwa, omijają z daleka. Modlitwa: Koronka do Bożego Miłosierdzia, cztery części Różańca Świętego, Uwielbienie - Magnifikat.

Ja /AMM / łączyłam się duchowo według pouczenia Ducha Świętego i podpowiedzi św. Anioła Stróża, odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia, /słowo: „Ofiaruj się za nich - ofiara przyjęta”/, cztery części Różańca świętego, następnie jeszcze trzy Koronki do Bożego Miłosierdzia za każdą rodzinę w N......., za żywych i umarłych, za dusze zmarłych pogrzebanych na cmentarzu parafialnym, za zmarłych prawosławnych i Żydów. Za wszystkich, którzy uczestniczyli w modlitwie, za ich rodziny i zmarłych, za kapłanów żywych i zmarłych.

Czy to już wszystko Duchu Święty Boże? Nie! Przemówi jeszcze Syn Boży Jezus Chrystus Król Polski.

Błogosławię was sługi i bracia w kapłaństwie, w Imię Ojca i Moje Syna Bożego i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Mocą Ducha Świętego mówię dziecko moje, mała oblubienico AMM - rozpala cię Płomień Mojego Serca, czujesz ciepło. To Duch Święty tak działa bo jesteś otwarta na JEGO MOC. Dziękuję, że wykonałaś prośbę Niepokalanej Matki Mojej bolejącej nad światem, by pocieszyć Jej Serce <>.

Ta figura to dar nieba by ratować /posłużyła się tobą/ swoje dzieci w tym zakątku Polski , bo ofiarowałaś się za Ojczyznę i pragnęło  twoje serce Mojej Intronizacji .

To na prośbę Królowej Polski powiedziałaś „tak” na modlitwę uniżenia / 5 minut leżenia krzyżem w czasie Apelu Jasnogórskiej Pani/.

Jak wiesz, choć Akt Intronizacji proklamowali, ale Mi ni Korony ni Berła nie dali - dlatego należy tą modlitwę kontynuować i innym o tym mówić. Proszę też sługi w kapłaństwie by to naśladowali, bo oni w tym czasie apostazji Mojego Kościoła mogą najwięcej uprosić - by nie ulec fałszywym doktrynom i fałszywemu prorokowi. Mam nadzieję, że Mi Swojemu Mistrzowi nie odmówią. Tego żądam i niech się tak stanie. Amen, Amen. Amen.

Potwierdzenie "Słowa Bożego " Apokalipsa rozdział 13, werset 3.

 

Ja Duch Święty III Osoba Boska dam pouczenie: Trwać na modlitwie razem z wiernymi dziećmi Maryi Mojej Niepokalanej Oblubienicy to jest radość wielka - i was Kapłani słudzy Pana Najwyższego Kapłana wzywam do tego dzieła. Trzeba chcieć -to można wystawić Najświętszy Sakrament, czas tak zorganizować by adoracja była pełna, a Pełna Łaski Maryja wstawi się za Wami. I niech się tak stanie. AMEN. AMEN. AMEN.

Przekazać to „Święte Słowo Boże" do przewielebnego ks. Proboszcza. Amen. Amen. Amen. Napisz. Wizja: Uczta przygotowana, stół nakryty pięknym białym obrusem naczynia, łyżki, widelce, noże, kielichy, miejsce przy stole wskazane, ale Pana Młodego –puste. Wszystko w świątyni niech rozważą kapłani. I niech się tak stanie. A.A.A.

 

/Po modlitwie/. Obraz – wizja:
Teren oczyszczony- przy niektórych domach demon łańcuchami związany. Napisz: Sprawiła to walka duchowa, którą ze św. Michałem Archaniołem mocą Koronki do 9 chórów aniołów ujarzmiła Królowa Pogromczyni złego- różańcem św. związała. Ty napisz, że z łaski Bożej odprawiłaś Nowennę do Matki Bożej Bolesnej, ofiarowując Koronkę do Jej Siedmiu boleści dwa razy dziennie plus post.

;

Wszystkim dzieciom Maryi wybranym na to święte czuwanie obficie błogosławię i mówię, to wy jesteście te żywe złote róże różańcowe, a w wieczności staniecie przy tronie Królowej RÓŻY Mistycznej, a wonnością ich - Sam BÓG OJCIEC SYN BOŻY i JA DUCH ŚWIĘTY będę się upajał. I tak się stanie . Amen. Amen. Amen.

A teraz złóż dziękczynienie, uwielbiając Majestat Boga w Trójcy Jedynego, przez Niepokalane Serce Maryj i Przeczyste Serce św. Józefa, św. Anny i Joachima, która też wzywa was do parafii w G. na Adorację Najświętszego Sakramentu, ufam, że ks. proboszcz zaprosi. Odmów Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Siedmiu Boleści NMP. I tak niech się stanie. Amen. Amen. Amen.

Napisz - Kocham cię mała gołąbko Mojego Ducha Św. i mówię to do wszystkich, którym będzie dana łaska zgłębiać to „Słowo Boże", a szczególnie do kapłanów, bo są namaszczeni i otrzymali wszystkie charyzmaty.

Niech nie chowają ich w popieli, bo będą rozliczeni, bo Mały sąd Ducha Św. Ducha Mego zbliża się nieuchronnie, a Ja na prośbę Mojej Niepokalanej Oblubienicy chcę was zachować.

I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. "Słowo Boże " Apokalipsa rozdział 13, werset 3.

------------------

Streszczenie orędzia z dn.16.09. 2018r.

1)Znak obecności M.B. na czuwaniu w kaplicy / miejscowość G...../ w postaci wirującej kuli słońca, opasanej niebieskimi promieniami i kolorami tęczy
2) Apel płaczącej Maryi z La Salette do Róż Różańcowych o modlitwę różańcową dla ratowania biednych grzeszników, gdyż czas do zbawienia jest bardzo krótki. „Nie wszystkie serca są otwarte, szczególnie mieszkańców tej miejscowości /G...../.To jest przykład wizerunku całej Polski”.
3) Gniew nieba z powodu braku szacunku do chleba / wyrzucany jest do śmietników/.
4) Otwarcie dwóch z 7-miu apokaliptycznych pieczęci jako zwiastunów WIELKIEGO DNIA GNIEWU BOŻEGO.
5)Zadania dla ludzi modlitwy/zwłaszcza wspólnotowej/, jako Apostołów tych czasów: modlitwa sercem jako kosze kwiatów przez Moje Niepokalane Najboleśniejsze Serce i Przeczyste Serce Świętego Józefa, pokuta przez leżenie krzyżem, ewangelizowanie, zawierzanie rodzin, młodzieży i dzieci by szatan nie porywał do sekt , adoracje u stóp Jezusa Najwyższego Kapłana.
6)Zadania dla katechetów: „W szkołach modlitwa różańcowa”!!
7) Zadanie dla całej parafii G....... Kontynuować poprzez Róże Różańcowe i Legion Maryi nie tylko w kaplicy w N.......,ale w całej parafii modlitwy wspólnotowe – „MODLĄC SIĘ razem RAZ W MIESIĄCU 19 dnia lub w pierwszą niedzielę - Dzień Pański, lub w sobotę.

8)Zadania dla kapłanów: Znaleźć czas na spokojne prowadzenie modlitw, adoracji, kontemplacji, Mszy Świętych, kierować działaniami modlitewnymi.

9) Przepraszać i wynagradzać pokutą za grzechy pokoleniowe: przekleństwa, złorzeczenia, nie przebaczenia w rodzinach za skrawek ziemi, niepojednania, zazdrość sąsiadów, zabójstwa nienarodzonych dzieci, „małżeństwa na kartę rowerową”, alkoholizm, nikotyna, rozwiązłość. Matka Boża młotem z krzyża z La Salette jest władna skruszyć przez modlitwę wiernych serca zatwardziałych grzeszników.

10) Zapowiedź światła z Krzyża z La Salette.  Nie zdajemy sobie sprawy z jak wielką misją przyszła MB z La Salette do wiernych N......ale i całej Polski. Gdy mrok ogarnie ziemię/według zapisów s. Faustyny Kowalskie/, krzyż z La Salette  będzie świecił dla pocieszenia grzeszników. Nie zdajemy sobie sprawy z jak wielką misją przyszła MB z La Salette do wiernych N......ale i całej Polski.

11) Przygotować się do spowiedzi generalnej i wynagradzać za grzechy.
12) Zamawiać Msze Święte za żywych i umarłych póki jest na to czas.
13) „Wysłać /orędzie / do ks. Biskupa. Powiadomić ks. proboszcza- moich synów drogich”.
14) Opis wizji potwierdzających zależność i konsekwencje grzechu dziedzicznego.
15) Prośba Matki Bożej o 9 osób i odmówienie przez nich Nowenny Pompejańskiej w intencji Episkopatu.

 

Całość orędzia

16.09.2018r. Matka Boża z La Salette do AMM/Alicji Marii Michaliny/
/
Czuwanie modlitewno- różańcowe -Kościół filialny w N......w parafii G......../

Czuwanie modlitewno- różańcowe dla uczczenia objawienia, w odpowiedzi na orędzie Pięknej Pani z La Salette /jak mówiły dzieci /wychodzącej z kuli słońca, promieniującej niebiańskim światłem, która i teraz daje znaki w wirującym słońcu opasanym jak by kolorami tęczy i pragnie jednego, by te iskry zapaliły serca do nawrócenia, by żyć miłością do Boga Trójcy Jedynego i do bliźniego.

Tak, napisz dziecko Moje Alicjo Mario Michalino, że Pomóżcie Mnie- proszę Róże Różańcowe - ratować biednych grzeszników z waszych rodzin, parafii, Polsce Ojczyźnie Waszej. I was pielgrzymów witam i cieszę się, że przybyliście na MOJE MATCZYNE wezwanie. Można rzec grupa charyzmatyczna, świeżo po rekolekcjach z siostrą Margarithą W. prowadzonych w K.........; część franciszkanów świeckich też uczestniczyła w/w rekolekcjach uwielbienia.
Tak jak usłyszałaś w godzinie Apelu, przemówi Matka Boża Bolesna- Królowa Polski - Pani z La Sallette. Niech błogosławi wam dzieci Moje, Mój Syn Król i Władca tej polskiej ziemi, niech da wam pokój w sercach i radość zmartwychwstania do miłości Boga i bliźniego.

Napisz  AMM córko Moja umiłowana.

Nie jest to mowa twoja, a są to " SŁOWA BOŻEJ MATKI Z LA SALETTE, płaczącej nad dziećmi swymi. Tak, mocą Ducha Św. mówię do was i waszych serc. Należy je tylko otworzyć na działanie łaski Bożej, przyjąć zaproszenie na modlitwę różańcową.

Jednak nie wszyscy odpowiedzieli na Moje Matczyne zaproszenie. Łask nie poskąpi Wam MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS, gdy godnie czynicie uwielbienie mocą Ducha Świętego. Nie wszystkie serca są otwarte, szczególnie mieszkańców tej miejscowości .To jest przykład wizerunku całej Polski. Trzeba sie uczyć modlitwy sercem, rozmawiać ze Swoim Bogiem Trój Jedynym, bo czas jest bardzo krótki.

Tak jak usłyszałaś na modlitwie[Jestem we Włoszech], złączona jesteś tu duchowo z tym miejscem wybranym u stóp Moich klęcząc lub leżąc krzyżem i z niebem, bo ofiarowałaś się za tych ludzi tu mieszkających żywych i umarłych, bo pragnie twoje serce zbawienia dusz, jak również za te wybrane dzieci, które przybyły z daleka, by pokłonić się Mojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

Tą wizje opisz: Widziałaś duchowo tą świątynię na tym wzniesieniu - dużą jak by poszerzona, całą w bieli /jakby iskrzącą mgiełką w górę/, ławki też puste i PANA JEZUSA STOJĄCEGO ZA OŁTARZEM W BIAŁEJ SUKI DŁUGIEJ U SZYI ZAKOŃCZONEJ LAMÓWKĄ KOLORU ZIELONEGO ZDOBIONĄ ZŁOTEM, /TYCH KOLORÓW NIE DA SIĘ OPISAĆ LUDZKIM JĘZYKIEM/.

Tak, czeka na was kochani synowi i córy Moje i oblubienicy Mojego Syna. Cieszcie się, że była wam dana łaska tego spotkania adorowania Mojego Syna mocą różańca świętego. I tych pozdrawiam co dali swój udział - dar serca/ciasto, pierogi, pracę w przygotowanie chleba powszechnego/.

Zapisz tą wizję: JA SAMA PRACOWAŁAM, BY BYŁ DOBRY ZACZYN- CO ZOBACZYŁAŚ - białą misę i CIEBIE MATKO BOŻA WYRABIAJĄCA TO CIASTO- NIE BYŁO GO ZA DUŻO - WŁASNYMI RĄCZKAMI TO CZYNIŁAŚ. BŁOGOSŁAWIŁAM TEŻ, BY NIE ZBRAKŁO WAM CHLEBA.

Napisz. Nastąpi wielki głód  bo ludzie nie szanują chleba.

Wizja: Zobaczyłam odpadki chleba w pojemnikach na śmieci, które Moi Aniołowie wybierają. To bardzo gniewa i zasmuca OJCA PRZEDWIECZNEGO.  TRZEBA WYNAGRODZENIA. Jak mówi ta pieśń: Dzielcie się chlebem dzielcie się niebem, niech się odmieni oblicze ziemi tej polskiej ziemi. Bo większa jest radość z dawania niż brania.

Bóg Wam zapłać. Mówię, JA KRÓLOWA POLSKI MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO W GODZINIE APELU JASNOGÓRSKIEJ HETMANKI.  Potwierdzenie "Słowa Bożego", Psalm numer 30 werset 8. Zapisz teraz: - Błaganie w ucisku i dziękczynienie - " Weselę się i cieszę z Twojej łaski, boś wejrzał na moją nędzę, uznałeś udręki mej duszy .... Z łaski Twojej, Panie, uczyniłeś mnie niezdobytą górą, a gdy ukryłeś swe oblicze, ogarnęła mnie trwoga".

Tak dziecko moje i wy dzieci zgromadzone na modlitwie. Ta trwoga zbliża się nieuchronnie. To, co usłyszałaś na modlitwie różańcowej – słowo- : "Dwie pieczęcie zostały otwarte” - jako zwiastuny WIELKIEGO DNIA GNIEWU BOŻEGO.

Zapisz: Baranek otwiera sześć pierwszych pieczęci : I-sza brzmi: „I ujrzałem: gdy BARANEK otworzył pierwszą z siedmiu pieczęci usłyszałem pierwsze z czterech Zwierząt mówiące, jakby głosem gromu: .= I ujrzałem: oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. I dano mu wieniec, i wyruszył jako zwycięzca, by [jeszcze] zwyciężać. A gdy otworzył drugą pieczęć, usłyszałem drugie Zwierzę mówiące: "Przyjdź". I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali. I dano mu wielki miecz."

TAK TO SĄ SYMBOLE g ł o d u i w o j n y. Ale dzieci Moje Matki Kościoła Świętego niech ufają. Wam będzie dana łaska przetrwania tej próby ognia wojny i głodu, musicie zaufać do końca.

JESTEŚCIE APOSTOŁAMI TYCH CZASÓW NOWEJ ERY, pouczać innych, jesteście namaszczeni, Duchem Świętym pouczeni, otrzymaliście błogosławieństwa; a więc czas nagli.

Trzeba działania uświadamiania innych, uczenia Ewangelii Świętej. Na nowo przygotować kosze kwiatów, to jest dać modlitwę i ofiarować Najwyższemu Ojcu Synowie i Duchowi Świętemu przez Moje Niepokalane Najboleśniejsze Serce i Przeczyste Serce Świętego Józefa.

Prosić, by zatroszczył się nie tylko o sprawy duchowe, ale też materialne. Ufać na każdy dzień, zawierzać rodziny, młodzież i dzieci by wam szatan nie porywał do sekt. W szkołach modlitwa różańcowa z katechetami, a winna być prowadzona przez kapłanów bo są namaszczeni Duchem Świętym, a więc do pracy dla CHWAŁY MAJESTATU BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO- CZAS NAGLI.

POWTARZAM- KAPŁANI ZABIEGANI, BRAK CZASU NA MODLITWĘ, ADORACJE, KONTEMPLACJE, MSZE ŚWIĘTE NA SKRÓTY! Pytam i Was Kapłani tej parafii G....., gdzie wam tak spieszno- rozrywka?

Nie będę wymieniać więcej przywar waszych. Do wszystkich mówię Ja Matka kapłanów. Nie mniej wdzięczna wam jestem, że pozwoliliście na tą modlitwę różańcową – czuwania u stóp Mojego Syna Najwyższego Kapłana.

TO NALEŻY KONTYNUOWAĆ. NIECH RÓŻE RÓŻAŃCOWE NIE TYLKO N....... ALE I CAŁEJ PARAFII G......... ORAZ LEGION MARYI, O KTÓRYM TAK PIĘKNIE WSPOMNIAŁ KS. PROBOSZCZ PODCZAS  AUDYCJI  KATOLICKIEGO RADIA  Z....... - PREZENTUJĄC SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ –

TERAZ NIECH DADZĄ WYRAZ  SWOJEJ MIŁOŚCI - MODLĄC SIĘ razem RAZ W MIESIĄCU 19 dnia lub w pierwszą niedzielę - Dzień Pański, lub w sobotę - tego pragnę. Należy tylko nimi pokierować, a serca zatwardziałych grzeszników skruszę JA MATKA. TAK, TYM MŁOTKIEM, KTÓRY MAM NA PIERSIACH.

Porozrywam te kajdany obcęgami, które was trzymają - przekleństwa z pokolenia na pokolenie idące: złorzeczenia,  nie przebaczenia w rodzinach za skrawek ziemi, niepojednania, zazdrość sąsiadów, zabójstwa nienarodzonych dzieci, małżeństwa na kartę rowerową jak słusznie mówi ks. proboszcz, alkoholizm, nikotyna, rozwiązłość.

To są te haki i gwoździe, które i teraz przybijają MOJEGO SYNA. Czy mam jeszcze wyliczać? To wszystko mieści się w Dziesięciu Przekazaniach Bożych, tego przestrzegać. D E K A L O G- niech każdy uderzy się w piersi. Jest jeszcze krótki czas, by odpokutować. 

Pokuty, pokuty, pokuty, tego wołam

- JA MATKA BOŻA Z LA SALETTE,

bo już niedługo ukaże się ZNAK na Niebie.

 TAK, KRZYŻ ŚWIĘTY MOJEGO SYNA I BĘDZIE ŚWIECIŁ,

A WSZYSTKIE ŚWIATŁA ZGASNĄ

JAK MÓWIŁA ŚWIĘTA FAUSTYNA

SEKRETARKA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. /991/.


alt


I TEN KRZYŻ MOJEGO SYNA ŻYWEGO, ZAWIESZONY NA MOICH

PIERSIACH ZAŚWIECI.


NAWET NIE WIECIE Z JAKĄ ŁASKĄ DO WAS PRZYBYŁAM, posługując się moim małym wybranym narzędziem, najmniejszą z najmniejszych służebnicą AMM, która jest złączona duchowo łańcuchem Miłości Macierzyńskiej w Moim Niepokalanym Sercu, bo nie zaznała miłości matki rodzonej i ojca. Taka jest prawda, bo taka była wola OJCA PRZEDWIECZNEGO Ale, Ja Matka Jezusa i twoja, na Jasnej Górze ci powiedziałam : " Jam Cię nigdy dziecko moje nie opuściłam, Jam zawsze przy tobie byłam".

alt

Przygotujcie się do spowiedzi generalnej, wynagradzajcie za

grzechy ofiarując Mszę  Świętą za żywych i umarłych, może

zdążycie. Ludu mój, Ludu Mój, bo na nowo krzyżujesz SWOJEGO

BOGA, MEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA.

Tak, dziecko Moje napisz, że przez taką modlitwę i ofiarę dzieci Moich, którzy przyjechali by WAM pokazać jak modlić się trzeba - część tych grzechów w „ciężarkach wagowych otoczonych złotem typu waga” /wizja/ - aniołowie zabrali do nieba, bo ich zrównoważyła modlitwa, jak woń kadzidła była.

Widzieliście wg świadectwa waszych - Marysi, Jasi, Basi, Marzenki i innych, podczas procesji różańcowej wirujące słońce jak w Fatimie, Medziugorje , gdzie dzieci modlą się sercem. Jest to znak, że wtedy MÓJ SYN BŁOGOSŁAWI.

POWTARZAM : MODLITWA I POKUTA, by uratować swoje życie tu na ziemi. Cóż jest warte, gdy nie wejdziecie do królestwa  Bożego, by żyć wiecznie? Zastanówcie się wszyscy, którym z łaski Bożej będzie dane kontemplować to święte pouczenie MATKI BOŻEJ Z LA SALETTE, będącej żywej w znaku tej figury w N., co odczuła Moja córa J.B. Bóg zapłać pielgrzymom z T........ H......, Z.........i innym, za tak kojące Moje Serce rozważania i modlitwę, świadectwa uzdrowienia, pieśni M.P. To wszystko bardzo buduje wiarę- za wasze „jestem”, które brzmi codziennie na Jasnej Górze- „zwycięska Królowo Polski, jestem, pamiętam, czuwam”.


Błogosławię Pasterza tej diecezji, kapłanów, ks. Proboszcza ks. Wikariusza. Wzywam do organizowania tych czuwań modlitewno- różańcowych, procesji. Dziękuję tym wszystkim, którzy brali udział fizycznie i duchowo. BÓG ZAPŁAĆ tobie AM za tą iskrę „chcieć”. I WY WSZYSCY JESTEŚCIE TYMI I S K R A M I M I Ł O Ś M O J EJ ,  by zapalać innych do modlitwy.

Szczęść Boże mówię  wam Ja Królowa Polski- Bolesna Królowa Pani z La Salette, prosząc by Mój Syn Jezus Chrystus wam obficie błogosławił. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Błogosławieństwo Boga w Trójcy Jedynego Syna i Ducha Świętego niech wstąpi na was przez Moje Niepokalane Bolejące Serce i pozostanie na wieki wieków Amen. Amen. Amen. Alleluja, Alleluja, Alleluja. Dnia 16.09.2018

WYSŁAĆ DO JE. KS. BISKUPA. POWIADOMIĆ KS. PROBOSZCZA- MOICH SYNÓW DROGICH.

/AMM-Bóg zapłać kochana Mamusiu/.
/Na polecenie mojego Anioła Stróża/

Napisz, że nieustannie modlisz się za tą rodzinną miejscowość i dał ci Bóg poznać w wizji zależność i konsekwencje grzechu dziedzicznego.

Zobaczyłaś osobę zakutą sztabą żelazną szerokości około 7 centymetrów grubości palca wokół ciała na wysokości piersi, wyciągająca ręce w błagalnym geście / Wcześniejszy obraz tej osoby płci męskiej przybitej do krzyża Chrystusa - a więc to jest człowiek żyjący/B.M/, cierpiący jak nasz Pan Jezus Chrystus, należy mu pomóc.

II-ga wizja dotyczy cmentarza w Parafii G....... Wszystkie groby puste, gdzieniegdzie rozsypana ziemia wstających z grobów dusz. Na obrzeżach od strony N........ płot z dwóch żerdzi i kilka niewiast siedzących - niektóre z lampami w ręku /Jedną rozpoznałam - jeszcze żyjąca prawie 90-letnia - oczekującą Oblubieńca/. Nie wszystkie miały światło - nawiązuje to do roztropnych i nie roztropnych panien ewangelicznych. Niech to zgłębią uczeni w piśmie.

III wizja- Uciekające zwierzę - bestia czołgająca się na tylnych łapach główną drogą na wysokości młyna postawionego przez hrabiego tego rejonu, w którym pracowało pełno pachołków złego, a obok była kuźnia gdzie podkuwano konie, ogień w piecu palił też pachołek. Oczyścić ten teren.  Trzeba wielkiej modlitwy, zadość uczynienia. Choć postawiono na tym placu przy drodze figurkę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na ratunek, pieniądze zdobyte nie uczciwie na zarobku też w Ameryce. / Wiele razy przechodziłam duchowo tą drogę przez wieś w błocie po kolana, -to symbol grzechu- gdzie dusze rzucały złote monety, prosiły o jałmużnę wystawiając dłonie/.

IV- Zobaczyłam w kościele Matki - amfory to jest dzbany z gliny ozdobne, niektóre połączone duże i małe, tam gdzie ucho - na każdej położona "HOSTIA ŚWIĘTA", JAK BY ZAWIESZONA W POWIETRZU". TO NAWIĄZANIE DO NACZYŃ GLINIANYCH, KTÓRYMI JESTEŚCIE W RĘKU BOGA I JEGO WSZECHMOCNĄ DŁOŃIĄ ULEPIENI. Komentarz: Niech dawają kapłani- MOI KAPŁANI SŁUŻĄCY MNIE JEZUSOWI CHRYSTUSOWI Z MIŁOŚCIĄ.

WIZJA – „PIĘKNEJ PALMY ROSNĄCEJ”. Po lewej stronie świątyni Mój Anioł Stróż mówi: „Symbol męczeństwa i prześladowania kapłanów w waszym kraju”.
V- Zobaczyłam też całą drogę od kaplicy w stronę lasu - pełno straganów z różańcami świętymi. I usłyszałam głos: '' Różaniec to twój atrybut" /Gdzie kiedyś będzie Nowy Kościół dwu poziomowy pod wezwaniem Św. Michała Archanioła i Świętego Józefa Patrona Rodziny -ale o tym Pan dał łaskę, spisałam wcześniej/.

VI- Przypomnienie – wizja: Pełno ludzi w kościele, wszyscy mnie wołają, krzyczą. Ukryłam się pod schodami ambony, ale przychodzi moja mama, która mnie wychowała, podaje mnie rękę i wyprowadza. Wszyscy klaskają w dłonie, radują się, świętują. Większość tych ludzi znam. Są to osoby, którym pomogłam wejść do nieba, a więc dusze, „za które się ofiarowałaś z miłości do BOGA i bliźniego” , to mówi Mój Anioł Stróż.

Bóg zapłać - Mój Święty Aniele Stróżu. Moja podopieczno jeszcze nie skończyłem- przypominam- Nowenna Pompejańska w intencji EPISKOPATU- wg prośby i polecenia Królowej Różańca Świętego, którą zaczęłaś 05.09.2018 .

Prośba Matki Bożej, by osób, /bo sama nie dam rady/ - wybłagać tą łaskę o którą prosi Pani Różańcowa. Zapraszam do modlitwy dzieci Boże.

[AMM- Komentarz do II- giej części powyższego tekstu: W dniach 9IX-11 IX 2018 odbywały się 33 Msze Święte zamówione za zmarłych przodków. Zrozumiałam po pewnym czasie, że z tej przyczyny, Bóg dał mi poznać wagę tej Ofiary Jezusa poprzez konkretne przypadki opisane w tym słowie i w słowach z dn. 11X2018r. oraz 21X2018 związane ze zmarłymi jak i żyjącymi. AMM.

Streszczenie orędzia z dn.11X. 2018r. Słowo Maryi Dziewicy z Notre Dame de de Montligeon we Francji. Sanktuarium Notre Dame de Montligeon we Francji  stanowi światowe centrum modlitw Kościoła za dusze czyśćcowe. Maryja Dziewica, jest czczona w tym Sanktuarium jako Wyzwolicielka i Pocieszycielka Strapionych.

1) Wizje potwierdzające zależność i konsekwencje grzechu dziedzicznego.
2)Wielka waga zamówionych i odprawianych w tym czasie 33 Mszy Świętych dla uczczenia wszystkich lat życia Jezusa i zasługi męki Jego i boleści Maryi na oczyszczenie drzewa genealogicznego od strony matki i ojca, żyjących i Miłosierdzie Boże dla przodków i współwinnych w czyśćcu cierpiących, tj. przecięcia konsekwencji grzechów dziedzicznych idących z pokolenia na pokolenie.

3) Uwolnienie dla żywych  w rodzinie. Prosić aby:  usłyszeli Boże Słowo, zamknęli język na bluźnierstwa i przekleństwa, zobaczyli dzieła Boże, skruszyli kamienie przekleństw pokoleniowych, wyrzucili wyhodowanego węża, zaprosili do życia Chrystusa, aby Mocą Ducha Świętego odnowił w nich miłość, pokój wewnętrzny, by prosili o uleczenie z chorób szczególnie psychicznych w pokoleniu oraz dziedzicznych - pozostawiających znamiona .

4) Pouczenie duchowe, by do Mszy Świętych dołączać np. 9 Koronek do Miłosierdzia Bożego, by zadość uczynić Bożej sprawiedliwości.

5) Pouczenie duchowe: Uzdrowienie drzewa genealogicznego rodzinnego ze strony matki i ojca uzdrowione i przecięcie konsekwencje grzechów dziedzicznych, nie zwalnia żyjących od nieustannej modlitwy za siebie, aby „nie wpaść ponownie w niewolę złego”.

 

Całość orędzia 11X2018r.

Słowo Boże do AMM /Alicji, Marii, Michaliny/ . Na rozkaz Królowej z Montligeon [Notre Dame de Montligeon - Francja/- wyzwalającej dusze z czyśćca.

Spisz to „Słowo Boże”.

Błogosławieństwo Boga w Trójcy Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego niech stąpi na Ciebie AMM i wszystkich, którym będzie dana łaska zgłębiania, medytowania, utwierdzania w wierze w świętych obcowanie- przez Moje Niepokalane Serce Stolicy Mądrości. Amen. Amen. Amen.

Potwierdzenie "Słowa Bożego": Księga Hioba

„Pierwsza mowa Bildada: Potęga Boża w służbie sprawiedliwości”

Rozdział 8 werset 5- 6 zapisz. Kara nasuwa myśl o grzechu jako przyczynie

"Radzę do Boga się zwrócić, o łaskę do Wszechmogącego.  Jeśliś jest czysty, niewinny, to czuwać będzie nad tobą, uczciwy twój dom odbuduje".

A teraz razem ze swoim Aniołem Stróżem opisz te wizje, które otrzymałaś w czasie

odprawiania 33 Mszy Świętych - liczby życia na ziemi Mojego Umiłowanego Syna Chrystusa z

woli Boga Wszechmogącego i zasługi męki krzyżowej i Moich boleści na oczyszczenie drzewa

genealogicznego od strony matki i ojca, żyjących i Miłosierdzie Boże dla przodków i

współwinnych w czyśćcu cierpiących, tj. przecięcia konsekwencji grzechów dziedzicznych

idących z pokolenia na pokolenie.

I niech tak się stanie. Amen. Amen. Amen.

/Na polecenie mojego Anioła Stróża/ Napisz, że nieustannie modlisz się za tą rodzinną miejscowość i dał ci Bóg poznać w wizji zależność i konsekwencje grzechu dziedzicznego. Zobaczyłaś osobę zakutą sztabą żelazną szerokości około 7 centymetrów grubości palca wokół ciała na wysokości piersi, wyciągająca ręce w błagalnym geście / Wcześniejszy obraz tej osoby płci męskiej przybitej do krzyża Chrystusa - to człowiek żyjący/B.M/, cierpiący jak nasz Pan Jezus Chrystus, należy mu pomóc.

" Słowo Boże".

Łącząc się duchowo w czasie odprawiania Ofiary Mszy Świętej /podpowiedz Mojego Anioł Stróża/ połóż się krzyżem i odmów 4 Koronki do Miłosierdzia Bożego na uwolnienie dusz z czterech pokoleń.

Zobaczyłam osobę, a raczej miejsce w głębinach lochu - małe okienko za  kratą pokutną, raczej w pozycji leżącej na betonie wyłożonym trzciną można rzec legowisko. Widziałam cztery mury warowne tak zwane kręgi czyśćcowe, wysokie i grube jak kiedyś fortyfikacje przy zamkach - na końcu schodzące w jedną drogę do wyjścia........................................

II – wizja. Pouczenie: 3 Koronki do Bożego Miłosierdzia - prosząc o uwolnienie dla żywych w rodzinie /tj. B.M./.

Modlitwa do Jezusa o uzdrowienie podyktowana przez Anioła Stróża.

"Modlitwa, bym dotknął jego uszu by usłyszał MOJE SŁOWO BOŻE".

Proś, bym dotknął jego języka by uwielbiał BOGA TRÓJCY JEDYNEGO, nie wypowiadał bluźnierstw i przekleństw, proś bym uleczył jego oczy, by zobaczył dzieła Boże i abym zdjął bielmo z jego oczu.

Proś, bym dotknął jego serca bym skruszył te kamienie przekleństw pokoleniowych i wyrzucił węża, którego wyhodował, by zaprosił do życia Mnie CHRYSTUSA KRÓLA, bym MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO odnowił, odrodził miłość, pokój wewnętrzny, który może dać tylko Bóg Sprawiedliwy- a jest Miłosierny dla swoich nieroztropnych, nierozsądnych dzieci, które nie są współwinne.

Proś o uleczenie z chorób szczególnie psychicznych w pokoleniu oraz dziedzicznych - pozostawiających znamiona .

Wizja III. Zobaczyłam narzędzie, które jak by promieniowało na poszczególne ogniska zapalne w organizmie ludzkim / Był to pręt żelazny zakończony spłaszczonym kołem./..................

Wizja IV. Wcześniej zobaczyłam dwa klocki drzewa odcięte po obu stronach, to jest ojca i matki - wyznaczające nową drogę do nawrócenia.

Wizja V. Zobaczyłam  drzewo żywe rosnące w polu, które w mgnieniu oka dotknęła błyskawica-odcinając korzenie dziedziczenia tych złych konsekwencji.

Wizja VI. Osoba obca -chora /gdzie pracuję/ i jego siostrę i męża, którą dołączyłam wg podpowiedzi Mojego Anioła Stróża do tych 33 Mszy Świętych.Zobaczyłam to „dziecko” - 61 lat, można rzec z którego została ściągnięta skóra wilka lub psa i usłyszałam głos: "siedem skór" bo tak wielkie są przekleństwa z pokolenia na pokolenie, a ten chłopak jest ostatni wypłacający konsekwencje grzechu dziedzicznego /To też potwierdziła s. F.S /.

On jeden za nim „legiony” z ewangelii. Charakterystyka: Dziecko jest w posiadaniu złego ducha. Ślini się, skubie się, klaszcze w dłonie, śmieje się, mówi „parolacze”/ z włoskiego znaczy ”brzydkie słowo”/nie jednokrotnie - choć rzadko jest agresywny. Napisz, że widziałaś z łaski Bożej jakby zbudowany z piany morskiej - wewnątrz cały biały. Widziałaś jak to zło go męczy. Tu trzeba wielkiego egzorcyzmu. Nie mniej Matka Boża powiedziała, /gdy prosiłam za nim na modlitwie/: " On też jest moje serwo" .

/Siostra ...../. Przykłada bardzo wagę do tego by mieć pieniądze, a więc materializm. Pokazał Pan Jezus w czasie trwających tych Mszach Św.: To jest zero - dwa samochody rozbite, ale mąż uszedł z życiem. Ojciec ich /jak mówią miejscowi ludzie/ w czasie wojennej pożogi - mając krowy, żałował mleka dla dzieci a matkom kazał płacić zapisując po kawałku ziemi i te przekleństwa tych biednych matek padły na syna i pokolenie -choroby też psychiczne, pożądania seksualne. I jest to teraz konsekwencją tego jego syna.

Czas nagli i BÓG W TRÓJCY JEDYNY chce już w swoim Miłosierdziu zakończyć ten rozrachunek w tej rodzinie. Nie jednokrotnie widziałam maciorę prośną /biało- czarnego dzika/, która się przechadza po tej posiadłości, by rodzić jeszcze szczenięta zła.

Wizja. Gdy modliłam się na tarasie szczególnie mocą różańca świętego - to duchowo zobaczyłam jak pod stołem zbierały okruchy niektóre osoby z tej rodziny - miały widoczne ogony , a ten chłopak chrząkałÂ  jak świnka i obraz jakbym prowadziła warchlaka na spacer.

Jest to wielkie Miłosierdzie Boże, by nam wyjaśnić te konsekwencje grzechu dziedzicznego niezależnego od współczesnych JEGO DZIECI BOŻYCH. To jest łaska tych wizji duchowych, które daję przez Moje narzędzie mistyczne AMM.

BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI . AMEN. AMEN. AMEN.

Napisz, że usłyszałaś też pouczenie duchowe, by do tych Mszy Świętych dołączyć 9 Koronek do Miłosierdzia Bożego, by zadość uczynić Bożej sprawiedliwości.

I TAK SIĘ STAŁO. AMEN. AMEN. AMEN.


Ostatnia wizja –VII. Na posesji mojej matki, która mnie wychowywała- na wysokości danych budynków gospodarczych, widzę stado owiec. Futra w miarę oczyszczone, białe stojące w skupieniu i można rzec w pokorze, a więc Pan Dobry Pasterz zebrał swoje dzieci. Poniżej sąsiadów - to jest braterstwo - następna grupa owiec. Jeden baranek jeszcze nie całkiem oczyszczony, podnosi łapę do góry tylną- potrzeba modlitwy.

Dziś 33-ci dzień Ofiary Mszy Świętej. Staram się zadość uczynić modlitwą: 5- koronek do Miłosierdzia Bożego i Koronka do Płomienia Niepokalanego Serca Maryi - adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z św. Ojcem Pio.

Widzę drzewo - klocek świeżo przycięty z jednej strony i dwoma hakami z żelaza do nieba wciągany. Te haki to jak kiedyś używano mocnych haczyków z żelaza do rusztowania w piecu, gdy palił sie ogień.

Tak to drzewo genealogiczne rodzinne zostało ze strony matki i ojca uzdrowione i

przecięte zostały konsekwencje grzechu dziedzicznego, o które prosiłaś, nie mniej

każdy z żyjących ma wolną wolę i trzeba nieustanie się modlić, by nie wpadli ponownie

w niewolę złego.

Kładę swoje błogosławieństwo na to pokolenie Ja Bóg w Trójcy Jedyny ze względu na twoją wiarę córko Moja umiłowana różyczko, mała duszo mistyczna. Amen. Amen. Amen. A teraz dziękuj i uwielbiaj Mnie nieustannie za wielkie rzeczy jakie Bóg ci uczynił, śpiewając Magnifikat z Maryją Matką Jezusa i twoją. Złóż dziękczynienie.

I niech tak się stanie. Amen. Amen. Amen. Dać świadectwo do Apostolstwa Dusz Czyśćcowych. Podaj przez Basię B. na świadectwo dla dzieci Moich. Napisz: uniżona sługa AMM.

Zakończ potwierdzeniem: psalm 18, werset 3.

”Panie, ostojo moja i twierdzo, mój wybawicielu, Boże mój, skało moja, na którą się chronię, tarczo moja, mocy zbawienia mego i moja obrono”.

Dzięki BOGU NAJWYŻSZEMU OJCU SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU.

Dodaj też , że przyszła jedna dusza /babcia od strony synowej, najpierw twarz miała smutną, ciemną. Ją też złożyłam na tym codziennym ołtarzu Ofiary Mszy Świętej, potem przyszła w jasności by /myślę/ podziękować. A wszystko na Chwałę Boga w Trójcy Jedynego. Amen. Amen. Amen.

==========

 

y;">

Â