Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
39
324
299

+25

Odwiedziny
...272 975

Orędz.-Alicja M.M./cz.V- Boże rozeznanie /

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
29.05.2019r.

+++  29.05.2019r. Wigilia Wniebowstąpienia Pańskiego.  W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Tak jak usłyszałaś podczas Mszy Świętej, otrzymasz pouczenie i tak się stało. W godzinie Apelu Jasnogórskiej Pani Królowej Narodu  Polskiego potwierdzenie "Słowa Bożego" - Księga Ezechiela rozdział 6 - rozważyć całość.  Temat: Proroctwo przeciwko górom izraelskim. Zapisz werset 8: "Lecz pozostawię was przy życiu niektórych, którzy ocaleją od miecza, pośród narodów, gdy was rozproszę po krajach."

Napisz co czujesz teraz AMM Moja mała duszo mistyczna różo, córo królewska od Apokalipsy? Czuję ciepło, które po błogosławieństwie ks. arcybiskupa Depo  rozgrzało mnie to jest moje serce i ducha i usłyszałam słowo: "Teraz możesz pisać".  Mocą Ducha Świętego mówi  Pan Zbawiciel, Odkupiciel, Jezus Chrystus Król. To po rannej adoracji, gdy weszłaś do „Grobu” na wzór jerozolimskiego zbudowany /Grób wielkanocny w moim kościele/ by się pokłonić, powiedziałem: "Zmartwychwstałem,  żyję". / Zabiło mocniej moje serce to jest moje  serce Twoim/.

Żyję pośród was, gdy z miłością Mnie Króla adorujecie, uwielbiacie, zapraszacie do waszych serc. Czuwam na prośbę Dziewicy Mojej umiłowanej Mamy waszej Hetmanki, by błogosławić tym, którzy nie kłamią nie „nabijają w butelkę”, tak  jak wy to mówicie.

A wybory do Parlamentu Europejskiego to wyreżyserowany cyrk pod dyktando wielkich tej ziemi nie myślących o odpowiedzialności wobec Mojego Ojca Niebieskiego.

Wszechmogący Święty jest i was wezwał do świętości.

Każda grupa polityczna kombinowała, by dostać jak najwięcej mandatów „zaufania”  do Unii Europejskiej, która jest proateistyczna, bez BOGA nie przestrzegająca praw Dekalogu, więc na czym oprzeć się chce? Deprawacja maluczkich weszła, to jest przekręt. Co do "Konfederacji" to już zostało podane przez Mojego proroka  Krzysztofa Michałowskiego /cyprianpolakwiara.blogspot.com-maj 2019/.

Sfałszowano wybory, ale jak powiedziałem przewodników trzeba wybierać pośród rodowitych Polaków, wg nie ludzkich kryteriów, ale Bożego wyzwania. Ten czas nagonki na polski wybrany naród jest z każdej strony. Żydokomuna ma swoje wtyki jak wy to mówicie, więc wykorzystano agentów do rozbicia i tej "Konfederacji" jak i "Kukiz 15" i pomniejszenia frekwencji za program przeciwko ustawie 447 dotyczącej mienia bezspadkowego, niesłusznego z Bożej woli. Powierzam POLSKĘ dla Polaków i Żydów - tych, którzy mają korzenie polskie, wszystko winno być  udokumentowane.

Więc nie dziwcie się dzieci Matki Kościoła Świętego w Polsce i po za jej granicami, wybrani Apostołowie Czasów Ostatecznych, że to walka wręcz.

Mój przeciwnik antychryst ma mało czasu, dlatego działa ze zdwojoną po trzykroć siłą na każdym etapie zarówno przez Episkopat Polski, PIS jak i Koalicję Europejską.

To wszystko runie, opadnie gospodarka rolna-głód jak i duże zachwiania w przyrodzie, co widać.

Apokalipsa trwa i oczyszczenie trwa.

Tak, dopiero podczas ucisku Polacy się zjednoczą, by błagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, by pozwolił bym Ja Jezus Chrystus Król Wszechświata Syn Maryi został Królem Polski w pełni tego słowa znaczeniu. Korona i berło  z miłością winna być MNIE OFIAROWANA  i  w pokorze serca dana.

Tak wybraliście europosłów jak wam pasowało.

Co do wydania tego listu pasterskiego, który dał tylko furtkę do nowego zła, braku zaufania i zgorszenia maluczkich, czy pytaliście Mnie o radę zarówno wy arcybiskupi w Episkopacie Polski? Ale to wasza wola nie Moja Święta Wola w tym jest.

Moja mała oblubienico AMM, dlatego tak trudno było ci otworzyć serce, by spisać te święte Słowa Boże. Przecież nie jest to twoja mowa, ale JA CHRYSTUS NIEPEŁNY KRÓL POLSKI  pragnę to słowo podać dla wybranych dzieci  MOJEJ MATKI -  Apostołów Bożej Miłości Nowej Ery Ducha Świętego. Trwaj w pokoju po 2 godzinach rano i popołudniu /9.00-11.00 oraz 16.00 - 18.00  podczas adoracji całodziennej). Trwaj przy MNIE  i powiedziałem trwaj w miłości do MNIE. ''JA W TOBIE, A TY WE MNIE”- ufaj.

Burza po wyborach do PE będzie wielka. Tak, dobrze by było, by europosłowie mogli wprowadzić korzenie wiary chrześcijańskiej, ale nie oni będą rozdawać karty do tej gry. Nierządnica Wielka nie dopuści. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Woli Bożej, Świętej Woli.

Tak jak usłyszałaś: Poprzeć prawicę modlitwą, ale i to przemogą – szybko  wpadnie w dołki masońskie. Człowiek jest łasy na mamonę, a tam rządzi ''mamona'', a  nie MOJE PRAWO ŚWIĘTE. Amen. Amen. Amen.

Wasz Prezydent winien ufać  PANU BOGU, a nie kłaniać się innym monarchom. Te wszystkie postanowienia to jest zdrada i oszustwo w pełni-zobaczycie. I odbije się wielkim echem ta wasza lekkomyślność Polacy, Mój Narodzie wybrany z woli Ojca Przedwiecznego.

Ufność miejcie tylko i wyłącznie w MOJEJ KOCHANEJ MAMIE HETMANCE NARODU POLSKIEGO.

Módlcie się gorąco, by ta Unia Europejska nie trwała za długo: marginezowanie  religii, zbrojenia nuklearne, wojna, wcześniej głód, niszczenie życia poczętego, manifestacje zła przez marsze tęczowe, chlubienie się znamieniem bestii i jego wzorcami, zamknięcie banków żywności, handel organami, banki krwi niewinnych dzieci dla bogaczy, wprowadzenie islamu w pełni, kobiety jako kapłanki, modernizacja Eucharystii, inne formy współżycia jednopłciowego, homoseksualizm, lezbijki - to jest program Unii  Europejskiej z piekła rodem.

Po co się tam pchać, tego wszystkiego nie zdzierży BÓG W TRÓJCY JEDYNY. Padnie wyrok dla świata. Żal Mi was dzieci MARYI MOJEJ UKOCHANEJ MAMY I WASZEJ GRUPY. Gdyby czas nie został skrócony, to prawie nikt by tego ucisku nie przeżył, nie przetrzymał te 3,5 roku.

Wasze modlitwy mała trzódko i wasze ZAWIERZENIE KRÓLOWEJ  KORONY  POLSKIEJ I LITWY, zmniejsza duże  ryzyko, by was nie wyrugowano z mapy świata.

Błogosławię Ja Chrystus Zmartwychwstały wiecznie żywy, ale w sercach pełnych miłości, bo Jestem Miłością. Proście Ducha Świętego Nauczyciela, by was pouczał nieustannie. Sursum corda do pracy dla Boga Ojca Syna to jest Mnie i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

Msze Święte zamawiać, pokutę narodową ogłosić - wy arcybiskupi, biskupi, kapłani.  Pielgrzymki do Królowej Korony Polskiej i Litwy organizować, przebłagania, procesje pokutne i suplikacje w miastach i wsiach.

Tego żądam, to może jeszcze POLSKĘ WYBRANĄ, NOWE JERUZALEM  uratować, bo taka jest WOLA ŚWIĘTA BOGA OJCA PRZEDWIECZNEGO.

Kocham was, kocham was, ale czy MNIE KRÓLOWI dacie koronę wg wcześniejszych pouczeń na tym portalu internetowym DM św. JPII podanych i innych orędziach z woli Bożej danych, przez BOGÓRODZICĘ DZIEWICĘ WYPROSZONYCH?

W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie "Słowa Bożego": Apokalipsa św. Jana rozdz. 13 werset 2-5, ostatni zapisz: „I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące." To dotyczy Unii Europejskiej, która bluźni Bogu Najwyższemu.  A taka nie może się ostać. I tak się stanie. Nie lękaj się AMM mała różo mistyczna od Apokalipsy. Pokój Mój daję wam i /ten pokój/ ostanie się w was, którzy wierzycie ''Że Ja Jestem Zmartwychwstaniem i życiem”. Amen. Amen.Amen. Spisano dnia 29V2019r. Dziękczynienie na Chwałę Boga w Trójcy Jedynego- Kompleta. Alicja AMM. Uniżona sługa NMP.Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od

Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”

8-9VI.2019r. Zesłanie Ducha Świętego

+++ W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen.Amen. Amen. Rozkazuję Ja Niepokalana Oblubienica Ducha Świętego, spisz "Słowo Boże", jak usłyszałaś podczas  Eucharystii po przyjęciu Chleba Życia dla Ducha, by żył w was i owoc wydawał. Podałam potwierdzenie: Psalm 20 werset 8, temat: „Prośba o zwycięstwo dla Króla". „Jedni chlubią się wozami, drudzy końmi, Lecz my chlubimy się imieniem Pana Boga naszego" - rozważyć do końca. Napisz: „Pan Mój i Bóg, Jemu Chwała na wieki, jak i Duchowi Świętemu, który teraz da Swoje święte pouczenie na Moją prośbę Królowej Narodu Polskiego Jasnogórskiej Hetmanki.

Napisz. Pięć godzin po Adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele NSPJ i NMP w wigilię Zesłania Ducha Świętego twoje  serce jest przygotowane, by spisać święte pouczenie Boże Ducha Świętego, który daje życie w obfitości. Jeżeli otworzycie swoje serca dzieci wybrane Najświętszej Dziewicy Mojej Oblubienicy - ożywia, daje dary i owoce, które wyprasza Maryja ta niestrudzona wasza Hetmanka. Teraz też pragnie bym was pouczył, a więc AMM nastaw ucha i słuchaj co mówi  Duch Mój Święty do was.

Teraz jeszcze bardziej i mocniej trzeba prosić o te dary to jest siedem darów Moich, by rozeznać co należy czynić, bo czas utrapienia zbliża się szybko. Wszystko jak widzicie jest przeinaczane. Dobro jest złem a zło jest dobrem. Rozumowanie ludzkie jest wypaczane, nie odróżnia się tych dwóch podstawowych pojęć. Więc wy dzieci Maryi winniście być bardzo wyczuleni na pouczenia Moje Ducha Świętego oraz Anioła Stróża wezwania, bo już niedługo trzeba będzie decydować o sprawach wielkiej wagi w Kościele świętym.

Bo antychryst  nadchodzi i zechce wprowadzić swoje plany, zastawić pułapki na dzieci Maryi. To wtedy to co czarne będzie białe.

Zmiana reguły Przeistoczenia  Najdroższej Krwi i Ciała Pana Jezusa nie da wam CHLEBA EUCHARYSTYCZNEGO W PEŁNEJ FORMIE, ale namiastkę.

Żywy Chrystus Król w waszych sercach Polacy nie będzie obecny przy zmianie tej doktryny.

Dlatego też bądźcie czujni, prześladowanie będzie duże. Prawdziwy Kościół katolicki i jego dzieci wierne tradycji  zostaną rozproszeni, a szczególnie kapłani.

Tu trzeba bardzo waszego działania, niech dzieci wybrane, Apostołowie tych czasów Mojej Ery Ducha Świętego przygotują tak jak usłyszałaś podczas adoracji:

mszał, całą oprawę liturgiczną do sprawowania Eucharystii i wszystkich sakramentów w ukryciu, a więc zejście do podziemi. Już teraz trzeba przygotować wszystko co dotyczy Mszy Świętej wg nie zmienionego rytu.

Módlcie się za kapłanów, by nie dali się zwieść mamoną oraz by przeciwnicy nie bazowali na posłuszeństwie kapłańskim wg biskupów, bo herezji nie muszą popierać i wchodzić w układy masońskie -łączenia wszystkich religii, o czym już była mowa i Boże tłumaczenie.

Wytrwać w tradycji, wiarę ojców zachować; BÓG -HONOR -OJCZYZNA  tego się trzymać.

Zmiany od Watykanu idą, papież zbłądził za namową tego kręgu modernistycznego, masońskiego, który go otacza. Wspiera herezje, a Ewangelia jest tłumaczona na swoje potrzeby, przeinaczana.

Ale jest to czas oczyszczenia Kościoła Katolickiego Apostolskiego i jego niegodnych hierarchów, kardynałów, arcybiskupów, biskupów i kapłanów. Sami wpadli  w te masońskie dołki i jeszcze chcą zwieść maluczkich, dzieci wybrane Mojej Oblubienicy Najświętszej Maryi Dziewicy - ale Ja na to nie pozwolę.

Tak, każdy ma wolną wolę nie można na siłę nic uczynić. Tak BÓG stworzył człowieka  na Swój obraz i podobieństwo Syna człowieczego, tak też będzie JEGO MAJESTATU INTERWENCJA SĄDU DUCHA ŚWIĘTEGO „Małego” MOJEGO jak wy mówicie / Ostrzeżenie - wstrząs sumień/ . I to się dokona bardzo szybko, by lud został oczyszczony i jego pasterze, ale nie na siłę, a wszystko w miłości, bo wszystko w miłości do człowieka BÓG WSZECHMOGĄCY  STWORZYCIEL UCZYNIŁ. I da czas na oczyszczenie.

Jeszcze wasza modlitwa wstawiennicza za swoich kapłanów oraz najbliższych zmniejsza gniew Ojca Przedwiecznego, ale są to już godziny, godziny, godziny.

Trwajcie więc na modlitwie, pokucie, poście jak było powiedziane, mobilizacja do adoracji Najświętszego Sakramentu, procesji pokutnych, przebłagań, suplikacji. Ale WY w Episkopacie Polskim czy biskupi w swoich diecezjach to zarządźcie. Dlaczego się MNIE DUCHA ŚWIĘTEGO nie radzicie?

Prosić trzeba o dar rady na te zmierzchłe czasy, o dar rozumu do wypełnienia natchnień Moich, o dar mądrości w służbie dla Boga w Trójcy Jedynego, o dar męstwa, gdy trzeba będzie oddać życie w obronie wiary, o dar umiejętności, by w tych czasach prowadzić Kościół święty według Moich pouczeń, o dar pobożności, by słuchać też maluczkich, którzy mają serca otwarte na Moje święte tchnienie, o dar bojaźni Bożej, który jest najważniejszy ze wszystkich darów, bo gdy go masz, wyprosisz wszystkie co daje też dar pobożności. Amen. Amen. Amen.

Napisz mała gołąbko Moja to jest Ducha Świętego III Osoby Boskiej, że nie jest to słowo twoje, ale MOJE DUCHA ŚWIĘTEGO SŁOWO BOŻE. Potwierdzenie: św. Piotr/ 1 P rozdział 2 werset 5:„I wy sami jako kamienie żywe budujcie się w dom duchowy, w kapłaństwo święte, aby składać duchowe ofiary przyjemne Bogu przez Jezusa Chrystusa" i 2P rozdział 2 werset 2- 5 rozważyć, zapisz werset 4: „Bóg bowiem nie oszczędził aniołów, którzy zgrzeszyli, lecz strąciwszy do otchłani, umieścił ich w mrocznych lochach, aby byli zachowani na sąd”.

Pozdrawiam wszystkich, którym z łaski Bożej to tchnienie Moje to jest Ducha Świętego będzie dane do rozważania, medytowania i wypełniania woli Świętej Bożej. Trwaj w pokoju moja mała oblubienico AMM, kocham cię, kocham, kocham i do wszystkich to mówię, starajcie się wsłuchiwać w Moje nauki. Ja nieustannie na prośbę Mojej oblubienicy Niepokalanej do was mówić chcę, pouczać chcę. Amen. Amen. Amen.

Bogu Najwyższemu Ojcu Synowi i Tobie Duchu Święty niech będzie chwała, uwielbienie, dziękczynienie.

Złóż to dziękczynienie mocą Koronki różańcowej, którą codziennie się modlisz do Mnie Ducha Świętego razem z Aniołem Stróżem AVE Polski.

I niech się tak stania. Napisz:

Anioł Stróż przypomina, że ta modlitwa uniżenia 9-ciu Koronek do Miłosierdzia Bożego - dała upust  łask niezmierzonych.

Trwaj w pokoju Ja Duch Święty będę działał. Amen. Amen. Amen. Alleluja. Dziękuj nieustannie Moja mała oblubienico. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie. AMM uniżona służebnica Niepokalanej Maryi Oblubienicy Ducha Świętego.

 

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
22.06.2019r. Słowo św. JPII


+++ W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. DM JPII – AMM. Ja św. Jan Paweł II pozdrawiam was zebranych na tej modlitwie braci w Chrystusie Panu .................... i ciebie AMM, która teraz to słowo świętego pouczenia spisujesz. Niech błogosławieństwo BOGA OJCA  SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO przez Niepokalane Serce Królowej Polski za moim wstawiennictwem spłynie na Was i wszystkich, którym z łaski Bożej będzie dane to pouczenie czytać, kontemplować i wypełniać . Amen. Amen. Amen. Mówię mocą Ducha Świętego w wigilię NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA - TAK- pamiętam byłem w twojej miejscowości w parafii ...........   jako kardynał w drodze tej pielgrzymki ziemskiej. Koncelebrowałem Mszę Świętą, ty też tam byłaś ze swoją przybraną mamą-to przypomina teraz Anioł Stróż.

Kult Najświętszego Serca można rzec wyssaliście z mlekiem matki. Wywodzi się z tradycji i głębokiej wiary zrozumienia świętych prawd Bożych, jest dany dla poznania  dusz pokornych, małych, mistycznych. AMM od Apokalipsy, ty jesteś jedną z nich i was bracia w/w powołano do tej misji ADOROWANIA EUCHARYSTYCZNEGO SERCA JEZUSA. W tym jest wielkie wezwanie Boże. To przez te DM Mojego Imienia dał Bóg Wszechmogący przez waszą posługę, modlitwę, łaskę gromadzenia się w tych miejscach schronienia, jak teraz widzicie na te Czasy Ostatnie, gdy SAKRAMENT EUCHARYSTII ZOSTANIE UBEZWŁASNOWOLNIONY /zaniknie/.

Martwym Go chcą ci „mądrzy” w cudzysłów wzięci, sprawujący urząd na Watykanie. I to zarządzenie pójdzie kolejno na diecezje, dekanaty i parafie. Wy w tych Domach będziecie takimi małymi latarniami wiary, gdzie EUCHARYSTIA A W NIEJ ŻYWY PAN JEZUS PRZEZ POSŁUGĘ WYBRANYCH KAPŁANÓW SPRAWUJĄCYCH OFIARĘ MSZY ŚWIĘTEJ PRZETRWA W MAŁEJ TRZÓDCE DZIECI MARYI - APOSTOŁÓW TYCH CZASÓW ERY DUCHA ŚWIĘTEGO.

To Duch Święty podał wam na modlitwie i poda z imienia tych kapłanów, którzy będą sprawować Eucharystię wg reguły podanej przez Pana Jezusa na prawomocnym rycie. „Tenda Zielona” - Namiot Spotkania z Bogiem u M..... kontakt wypraszaj przez cierpienie, wynagradzanie za grzechy "Sodomy i Gomory

Powoli zbliża się kataklizm na USA i burza dziejowa w Polsce.

Imiona kapłanów to:...............................Te „Zielone Tendy” to są Namioty Spotkania jak za czasów Mojżesza, będą spełniać tą funkcję spotkania z BOGIEM TRÓJEDYNYM. To jest wielka łaska dana wam na te czasy prześladowań chrześcijan. Proszę przygotujcie wszystko co jest podane do sprawowania tych sakramentów w ukryciu w wielkim zaufaniu do BOGA i JEGO Umiłowanej Matki Strażniczki EUCHARYSTII.

Tam /u J..... / też jak było powiedziane „Tendę Zieloną” rozłożę i Ja św. JPII to potwierdzam. Kochana siostro w Chrystusie Panu, trwaj w pokoju. Ksiądz A........ jak go Bóg doświadczy to sam przyjdzie, by koncelebrować  Mszę Świętą wg/ tradycji  w wieczerzy ostatniej podanej, przez samego Jezusa Pana. W tej intencji trzeba się modlić jedną częścią różańca świętego o dobrych przez Ducha Świętego wyznaczonych kapłanów. Następna „Tenda  Zielona - Namiot spotkania z Bogiem będzie rozłożona  w .............. u  M....... Jest przygotowany ministrant, zna kapłanów, Bóg mocą Ducha Świętego wskaże właściwego. Tak było powiedziane, „a Hetmanka Królowa Polski wyśle”. Tak Eucharystia, ten dar nad dary przetrwa w „małej trzódce” i w JEJ wiernych kapłanach.

Trzeba bardzo prosić, by arcybiskupi, biskupi, kapłani w Polsce nie przyjęli tej nowej formy sprawowania EUCHARYSTII BEZ KONSEKRACJI CHLEBA I WINA A NIE BĘDĄ UWIELBIAĆ OHYDY SPUSTOSZENIA, O KTÓREJ MÓWI PROROK DANIEL I APOKALIPSA ŚWIĘTEGO JANA.

JA ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH SŁUCHAJĄCYCH, KONTEMPLUJĄCYCH, CZYTAJĄCYCH TE ORĘDZIA. KOCHAM WAS. KOCHAM WAS I BĘDĘ POMAGAŁ. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN. Potwierdzenie psalm 30 werset 10 zapisz. Temat: Dziękczynienie za wybawienie od śmierci. "Jaki zysk z krwi mojej z mojego zejścia do grobu. Czy proch może cię wysławiać. Czy może zwiastować wierność twoją "- rozważyć całość.

Cieszę się  ze spotkania was franciszkanek z abp Janem Pawłem Lengą. Słuchać Go, czytać książki, innym przekazywać, ma wielką miłość, pokorę i godność  królewską,  naśladować szczególnie arcybiskupi, biskupi, kapłani i moi krajanie AMM - do wszystkich to mówię, a twoja prośba o błogosławieństwo  dla DM Mojego Imienia będzie wam towarzyszyć zawsze. Bóg jest miłością, kocha was. W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Anioł Stróż przypomina te miejscowości, które zostały podane tj. U.... G.....

Za zbory zielonoświątkowców modlić się, mogą posłużyć jako miejsca schronienia  na czas pożogi i trwogi, prześladowań kapłanów, którzy nie ulegną tej szerzącej się Apostazji Kościoła świętego w POLSCE. Potwierdzenie: Apokalipsa 2 rozdział, temat: „List do zboru w Efazie”, werset 4, zapisz: "Lecz mam ci za złe, że porzuciłeś pierwszą twoją miłość." /rozważyć całość/.

Chwała niech będzie Bogu w Trójcy Jedynemu za tą łaskę świętego pouczenia daną przez opiekuna tych DM św. JPII. Amen. Amen. Amen. Spisane w godzinie Miłosierdzia Bożego.  Teraz złóż dziękczynienie ze Mną też Koronką do Bożego Miłosierdzia, wzywając cały Dwór Królowej Matki Miłosierdzia. I niech się tak stanie . I tak się staje. Amen. Amen. Amen.

 

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

/Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”

25VI.2019r. Oktawa Bożego Ciała

+++ W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Trwać w pokoju serca dziecko moje to jest łaska Boża AMM, spisać  "Słowo Boże " to jest łaska Boża. Otrzymałaś potwierdzenie w wigilię Bożego Ciała podczas Eucharystii, psalm 8, temat: Wszechświat i człowiek świadkiem Chwały Bożej. Werset 3 zapisz: "Z ust dzieci i niemowląt ugruntowałeś moc na przekór nieprzyjaciołom swoim. Aby poskromić wroga i mściciela". Teraz przemówi mocą Ducha Świętego Pan i Bóg Twój Jezus Chrystus Żywy obecny w tym płatku chleba. Napisz: Tak w tym płatku chleba konsekrowanego przez nałożenie rąk kapłańskich namaszczonych mocą Ducha Świętego to się staje. Tak jak powiedziałem do uczniów  w drodze do Emaus - mówili: Czy nie pałały serce nasze, gdy prawdy wiary nam wyjaśniał, przechodząc epizody starego testamentu, tłumaczył Pismo Natchnione. Nie rozpoznali Mnie Jezusa Zmartwychwstałego, Żywego Chrystusa Mistrza, Nauczyciela, Zbawiciela, który Swoje Ciało dał w ofierze, by przebłagać Boga Ojca i dać nam tak jak wtedy i teraz Siebie za pokarm na życie wieczne.

Rozpoznali go Apostołowie tamtych czasów po łamaniu chleba, dziękczynnej modlitwie do Ojca. Po błogosławieństwie otworzyły się im oczy ducha, serca i spadła zasłona. Lecz Król królów, Pan panów zniknął im z oczu, a trzej uczniowie wrócili do Jerozolimy, by głosić JEZUSA TO JEST MNIE, UKRZYŻOWANEGO, ZMARTWYCHWSTAŁEGO, KTÓRY  ŻYWY JEST TEN KTÓRY JEST.

A teraz wy Apostołowie Bożej Miłości Nowej Ery Ducha Świętego, wybrani na te czasy apokaliptyczne.  Dla was zadanie: Mówcie innym dzieciom Maryi Matki Mojej i Waszej o tym wielkim oszustwie zmiany reguły Konsekracji Chleba i Wina, gdzie Mnie Jezusa Chrystusa w ciele i krwi nie będzie. To jest łaska  dla nielicznych kapłanów wybranych, bardzo mało biskupom dana do rozpoznania. "Zniknę wam z oczu".

Tak Apostołowie tych czasów zmierzchłych, walki Mojego wroga Antychrysta, który usilnie dąży przez loże masońskie kierujące współczesnymi anty-hierarchami, by Mnie Żywego Chrystusa obecnego w Eucharystii unicestwić na wieki. A to idzie od wnętrza Kościoła na Watykanie, gdzie „niegodny syn zatracenia” tym wszystkim herezjom ulega i mu się wydaje, że dokona. Jednak z dopustu Bożego Bóg Ojciec Przedwieczny dozwolił, by się  tak dokonało, by oczyścić Kościół swojego Syna, by już  MNIE nie lekceważno , nie odtrącano nie ukrzyżowano na nowo.

Czas ucisku już jest i potrwa tak jak mówią proroctwa 3,5 roku, lecz Mój Ojciec Przedwieczny w Swojej Mądrości, Miłości i Sprawiedliwości może ten czas skrócić. Oczyści to plugastwo herezji szerzącej się  w Kościele Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie.

Trwajcie więc w cichości łaski Bożej, wy wybrani Apostołowie tych  czasów, przygotujcie się do zejścia do sprawowania Eucharystii w podziemiach - miejscach schronienia; w Domach Modlitwy św. Jana Pawła II, św. Józefa Szarbela, św. Maksymiliana i innych świętych, w grotach, gdzie was zaprowadzą aniołowie - wasi przewodnicy duchowi, oraz zabrania do Mojego Królestwa dzieci moich już w ciele uwielbionym jak będzie wola Boża w tym.

Nie mniej jednak czas pożogi i trwogi sprawiedliwości Ojca Przedwiecznego - interwencji  Sądu Ducha Świętego w wielkim miłosierdziu nadejdzie, jako łaska by zrównoważyć wagę waszych dobrych i złych uczynków . Ale szala tej wagi złotej, którą w pieczy ma św. Michał Archanioł ciągle pogłębia się na „nie”.

Jeszcze wspomaga Bogurodzica -wasza Umiłowana Matka Korony Polskiej i Litwy i JEJ wtedy oddanych księstw  za  Króla Jana Kazimierza u stóp Matki Bożej Łaskawej  we Lwowie, a teraz państw. To przymierze jest respektowane przez niebo, bo BÓG  jest wierny w swoich prawach.

Trzeba nieustannie jak mówi św. Jan Paweł II to zawierzenie TOTUS TUUS powtarzać - wy arcybiskupi, biskupi, kapłani i ludu mój.

I te pielgrzymki do tronu Pani Ostrobramskiej kontynuować, bo jest Patronką Czasów OSTATNICH I JEST WŁADNA UPROSIĆ ŁASKI POGROMIENIA TYCH HORD ZŁEGO w  waszych rodzinach w manifestacji wszelkich przejawów gendar, homo-seksualizacji, pedofilii, pouczania dzieci różnych form deprawacji, a za tym idącej cywilizacji śmierci nie bezbolesnej dla chrześcijan.

To jest wszystko program, który wprowadza patologię niszczenia rodziny w małżeństwie będącej, rodzin zakonnych, kapłańskich, rozbija młodzież. Te bojówki masońskie opłacane przez loże profanują wszystko co jest prawe i zawarte w Dekalogu - nienawiść wlana w serca szczególnie młodzieży. Młodych adeptów w seminariach, bardziej kochających Mnie w Eucharystii do serca przyjmujących na kolanach -  szykanowano, wyśmiewano.

Prześladowanie chrześcijan trwa. To prowadzi do profanacji obrazów w tym Królowej Polski, Eucharystii, Mszy Świętej, wyrugowania religii ze szkół, napadania na Moich sług w kapłaństwie itd...................... AMM Moja oblubienico Różo Mistyczna od Apokalipsy, otwieraj zawsze swoje serce na moc tchnienia Ducha Świętego.

Ciesz się i raduj z posługi, którą dałem wam za łaską wyproszoną przez Maryję Matkę Kapłanów Królowej Polski. Sam Bóg Ojciec w Trójcy Jedyny, Ja również - potwierdziłem to dzieło i proroctwo dane na te „DM św. JPII” i twoją posługę "Słowa Bożego" w orędziach proroka Cypriana Polaka. To jest dwustronne potwierdzenie prawdziwości tych orędzi.

Trwaj w pokoju i do wszystkich to mówię. Ja Żywy Baranek, obecny w Słowie wcielonym, obecny w Eucharystii, mówiący teraz mocą Ducha Świętego do twojego serca i serc wszystkich Polaków w Polsce i za granicą.

Błogosławię, żądam - nie lekceważcie dzieci Mojej Umiłowanej MATKI HETMANKI NARODU POLSKIEGO. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN. Potwierdzenie "Słowa Bożego": List I św. Pawła do Koryntian 8 rozdział, werset 3. Zapisz: "Lecz jeśli kto miłuje Boga do tego przyzna się Bóg". Temat: „Sprawa pogańskich ofiar”. Właśnie teraz będą składane na wszystkich Moich Ołtarzach w Kościele Katolickim Apostolskim jako profanacja Mojej Ofiary to jest EUCHARYSTII w pełnym tego słowa znaczeniu.

A teraz przemówi MARYJA KAPŁANKA STRAŻNICZKA EUCHARYSTII. Potwierdzenie "Słowa Bożego": Psalm 20, temat: „Prośba o zwycięstwo dla Króla”, werset 6. Zapisz: "Będziemy się weselić ze zwycięstwa Twego. W Imię Boga Naszego wzniesiemy sztandary". Napisz: „Pan Mój i Bóg Mój”. Zapisz to słowo co usłyszałaś na modlitwie adoracji Mojego Syna: "Błogosławieni czystego serca albowiem oni Boga oglądać będą". I tak się stanie dziecko Moje, Moja niewolnico złączona tym węzłem miłości w Moim Niepokalanym Sercu.

Tak miałaś przypomnienie duchowej wizji - Cudu w Garabandal, gdzie też pielgrzymowałaś z grupą  modlitewną. Te wszystkie proroctwa już wkrótce się wypełnią, choć nie wszystkie zostały podane do wiadomości publicznej ludowi mojemu, by się modlił w tych intencjach, by zapobiec tej katastrofie  moralnej, która teraz w sposób szczególny rozprzestrzenia się na wszystkich jego etapach.

To tam w Garabandall na drodze krzyżowej usłyszałaś słowo od Mojego Syna ''Zawsze złączeni razem", co było powtórzone w Skępem - Sanktuarium Moim, gdzie na moją prośbę na miejscu objawień wybudowano drogę krzyżową. Masz znaczny udział w tej sprawie, nie tylko z przekazania Mojego przesłania do Ojców Bernardynów jaki i samej ofiary. To tu również Pan z Krzyża Jezus Chrystus powiedział gdy lamentowałaś przed operacją nóg: "Zobacz, jakiego wybrałaś Mistrza Nauczyciela". Jak pamiętasz, na moją prośbę już w drugiej pielgrzymce do Fatimy postawiłem wyraźne pytanie: „A jak byś tak nie chodziła?”.  Dopiero w La Salette dałaś odpowiedz na „tak”. Był to czas wyborów w twojej Ojczyźnie i cierpienie było potrzebne. I to złączenie duchowe trwa.

Trzeba przejść wiele utrapień poniżeń,  odrzucenia od dziecka, by wejść na tą drogę mesjańską, wynagradzania Dwóm Najświętszym Sercom Jezusa i Maryi przez Przeczyste Serce św. Józefa. To na Jasnej Górze Zwycięstwa powiedziałam: "Jam cię dziecko nigdy nie opuściłam - Jam zawsze przy tobie byłam'' i będę, gdy czas próby moich wybranych dzieci w służbie kapłańskiej i świeckich  grupach modlitewnych się przybliża.

Trwa pustynia, pustkowie - pustka w sercu, gdy nie będzie pożywania Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej według zasad ustanowionych przez Mojego Syna podczas Ostatniej Wieczerzy i ta Ostatnia Wieczerza i teraz się zbliża.

Bo ukrzyżują na nowo Mojego Syna Jezusa Chrystusa obecnego  w Eucharystii, konsekracja zostanie zniesiona i nie będzie GO w tych cząstkach chleba. Jak w Emaus zniknie z ich oczu bo nie chcą  JEGO w Kościele, a więc całkowita profanacja E U C H A R Y S T I I .

Ja Matka Wasza Królowa Narodu Polskiego Hetmanka Niewiasta z Apokalipsy, będę razem z wami na tej pustyni. Bo Bóg Ojciec Przedwieczny dał Mi władzę i zdepczę ten pomiot żmijowy. I tak się stanie, nie lękajcie się Jestem z wami, gdy Kościół Mojego Syna zejdzie do katakumb jak za pierwszych chrześcijan. Oczyszczenie Kościoła, męczeństwo wielu da posiew na dobre powołania kapłańskie, ożywi wiarę narodu w POLSCE, która będzie przewodziła.

Kiedy nastąpi oczyszczenie mocą „Prześwietlenia sumień”, a Mój Syn Jezus Chrystus Król będzie godnie intronizowany na Króla Polski, to wtedy nastanie „jedna owczarnia i jeden pasterz”. A teraz Ojciec Wszechmogący Potężny Sprawiedliwy w swoich wyrokach, będzie was pasł rózgą żelazną.

AMM napisz, że nie są to słowa twoje, ale JA KRÓLOWA WASZYCH SERC - dzieci umiłowanych Apostołów Nowego Jeruzalem Polski do was mówię mocą Ducha Świętego, który tylko i wyłącznie ożywia Kościół Mojego Syna i Jego sług w kapłaństwie wg hierarchii, gdy otwierają swoje serca i zechcą prowadzić Mój lud według Jego Majestatu natchnienia.

Dzieci Boże módlcie się adorując Mojego Syna, póki jeszcze jest Żywy w Eucharystii. Zamawiajcie Msze Święte wynagradzające Dwóm Najświętszym Sercom przez Przeczyste Serce św. Józefa,  św. JPII i wszystkich świętych, szczególnie ze św. Magdaleną, by zadość uczynić za te grzechy Sodomy i Gomory, bym mogła ochronić mój lud wybrany NOWE JERUZALEM POLSKĘ.

Niech was błogosławi Bóg Ojciec Wszechmogący Syn Mój ODKUPICIEL DUCH ŚWIĘTY NAUCZYCIEL PRZEZ MOJE NIEPOKALANE SERCE I PRZECZYSTE SERCE ŚWIĘTEGO JÓZEFA. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN. I NIECH SIE TAK STANIE. AMEN. AMEN. AMEN. Składam pocałunek na twoim policzku AMM Moja wierna służebnico pańska i dla wszystkich daję, niech ten pocałunek pokoju umocni waszą wiarę nadzieję i miłość do Boga i bliźniego, szczególnie dla tych, którzy słuchają, czytają te święte pouczenia dostępne na tej stronie internetowej DM JPII. „Szczęść  Boże” mówię staropolskim obyczajem.

Złóż dziękczynienie razem ze św. Ojcem Pio, że Bóg zechciał przyjąć tą ofiarę na to dzieło wynagrodzenia, wyposażenia tego budującego się Kościoła w figurę św. Marii Magdaleny, by za jej wstawiennictwem wypraszać przebaczenie tych nagminnie szerzących się grzechów Sodomy i Gomory teraz w Polsce ojczyźnie twojej.

Dlatego trzeba bardzo prosić by ks. Proboszcz tej parafii, ten główny ołtarz wykonał na wzór Ołtarza z Bazyliki Zmartwychwstania w Ziemi Świętej, gdzie pod krzyżem po lewej stronie jest figura Matki Bolesnej,  a po prawej św. Maria Magdalena, a figura św. Ojca Pio to wierny symbol św. Jana w kaplicy adoracji. Niech grupa modlitewna modli się w tej duchowej intencji.

I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie " Słowa Bożego": Apokalipsa św. Jana  rozdział 16, werset 6.  Zapisz: "Ponieważ wylali krew świętych i proroków. Ty dałeś im do picia też krew, zasłużyli na to". Temat: Wizja siedmiu czasz i plag. Polecam Ja Królowa św. Szkaplerza Pani Tomaszowa Lubelskiego Pogromczyni Złego wysłać to przesłanie do ks. biskupa M.R i proboszcza parafii św. Ojca Pio. To przypomina Anioł Stróż Polski AVE. Pozdrawiam wasze exl. czas brewe. Prośbę tego pouczenia Królowej Polski wykonać. Amen. Amen. Amen.