Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
98
488
469

+19

Odwiedziny
...1 293 301

KOMUNIKATY

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

KOMUNIKATY


Komunikat z dn. 9IV 2022r.
Prośba o zamawianie intencji mszalnych o ochronę granic naszej Ojczyzny,
które mogą zatrzymać agresora/ Rosję/. W orędziu z 20 III 2022r. czytamy bardzo ważne słowa:

"Dziękuję wam za dar modlitwy sercem, za wasze rodziny i ochronę granic ojczyzny oraz ofiarowane Msze Święte  (9 dniowe nowenny) wg podanej niżej intencji, które mogą zatrzymać agresora. I proszę, by były  odprawiane przez wybranych kapłanów wg Serca Jezusowego"

Podajemy intencję mszalną płynącą z powyższego tekstu:

Intencja Mszy Świętej/ szersza/:

Intencja błagalna do Trójcy Przenajświętszej o łaskę Ośmiu błogosławieństw dla Polski i opieczętowanie jej granic mocą Najdroższej Krwi Chrystusa i Krwawych Łez Niepokalanej, za wstawiennictwem św. Michała Archanioła i wszystkich Aniołów i Archaniołów,całego wojska Królowej Jadwigi i świętych męczenników.

Intencja Mszy Świętej/ skrótowa/:

„ Intencja błagalna do Serc Trójcy Przenajświętszej o łaskę Ośmiu błogosławieństw dla Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska, przez Przeczyste Serce św. Józefa".

Jeśli byłaby taka sytuacja, że ktoś ma trudności z zamówieniem takiej mszy w swoim środowisku/ parafii/, to przesłać taką informację na adres:zapisy@domymodlitwy

i Kolegium DM poda telefon księży współpracujących z DM, którzy odprawią daną mszę/ nowennę/.


Komunikat z 9 IV2022r.

Coraz bliżej do beatyfikacji Polki S.B. Rozalii Celakówny!!!!

Podczas audiencji udzielonej kard. Marcello Semeraro, prefektowi Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, Ojciec Święty upoważnił tę kongregację do promulgowania jednego dekretu o cudzie (do beatyfikacji), jednego o męczeństwie (także do beatyfikacji) oraz siedmiu dekretów o heroiczności cnót – poinformowało Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej. Jeden z nich dotyczy Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny (1901-1944)