Menu
Licznik odwiedzin
Odwiedziny[+/-]
dzisiaj:
wczoraj:
przedwczoraj:
120
488
469

+19

Odwiedziny
...1 293 322

Koronawirus - "plaga egipska"

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

Koronawirus – „Plaga egipska”

Cz. I – Koronawirus czyli spustoszenie.

Cz. II - Nie zakrywajmy twarzy przed Bogiem.

Cz. III Bóg o szczepionkach

Cz. IV - Unicestwienie skutków duchowych szczepień.

Cz. V – Boże wskazówki na życie


Ad. 1. Koronawirus czyli spustoszenie.

W Słowie Bożym zapisanym przez AMM od Apokalipsy, plaga koronowirusa nazwana jest „plagą egipską” ówczesnym Egipcie oznaczało to dziesięć klęsk sprowadzonych na Egipt przez Boga, za to że faraon Rmzes II nie godził się na opuszczenie jego państwa przez Izraelitów. Współczesna ludzkość została dotknięta też swoją „Plagą egipską, tj. ”koronowirusem z powodu powszechnego grzechu i odstępstwa od Boga, oddając się działaniom szatana. „Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, aby zmniejszyć jej populację. W Słowie z 03.III 2020r. czytamy, że koronawirus /tj. spustoszenie/, „to jest broń biologiczna wyprodukowana w laboratoriach na zlecenie wydałoby się możnych tego świata /masonów, iluminatów/,którzy pracują nie na Chwałę Boga w Trójcy Jedynego, ale dla Antychrysta”.

Iluminaci tego świata zaplanowali już wiele lat wcześniej w całym świecie koronowirusa, a następnie „lekarstwo” na niego czyli szczepionki, które w Słowie Bożym nazwane jest anty- szczepionką. Dzisiaj już powszechnie wiadomo, że w skład szczepionek wchodzą linie komórkowe żywych płodów z aborcji dzieci poświęcona szatanowi przez loże masońskie. Jest to jawne wystąpienie przeciwko życiu stworzonemu przez Boga. Dlatego w Słowie Bożym z 22XI2021r. znajdujemy określenie, że „ Każdy zastrzyk to jeden demon” oraz że „nie jest szczepionka de facto, a genetyczna produkcja DNA białka z kolcami, co zakaża innych”. O tym, że szczepionki zawierają komórki płodów z aborcji dzieci, świadczy oświadczenie EP, wydane na początku pandemii.

Przedstawiamy wypis tekstów z orędzi do AMM, dotyczących Koronawirusa w Polsce.

01/2.II.2020r. Trzeba wielkiej międzynarodowej Krucjaty Modlitwy, by zatrzymać tą „plagę egipską”, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski. Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?"

03.III 2020r. Wy dzieci Matki Mojej Umiłowanej Maryi módlcie się, by te „plagi egipskie” /koronawirus/ to jest broń biologiczna wyprodukowana w laboratoriach na zlecenie wydałoby się możnych tego świata /masonów, iluminatów/,którzy pracują nie na Chwałę Boga w Trójcy Jedynego, ale dla Antychrysta, to rzec można promieniowanie nie dotknęło w pełni was Polaków. Bóg Wszechmogący nie chce zniszczyć człowieka stworzonego na podobieństwo Syna Człowieczego. Godność człowieka winna być w poszanowaniu, a jednak sami sobie ten los zgotowaliście.

25.03.2020r.Prezydent RP Andrzej Duda mimo ostrzeżeń proroków nie doprowadził do Pełnej Intronizacji i Koronacji Mojego Syna Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski. Było przepowiedziane, że Polskę może dotknąć ta „plaga egipska” - „koronawirus”. Odpowiedzialność jest wielka wobec Boga Trójjedynego, bo Polska „Nowym Jeruzalem” wybrana.

25.03.2020r. Macie koronę wirusa, bo nie daliście Korony Chwały dla Chrystusa Króla Polski. Dlatego Ja Królowa Polski i Mój Syn Król Polski i Wszechświata jesteśmy bardzo zasmuceni....

18VII2020r. Ta trutka, te chipy w szczepionkach na rzekomo wirusa koronę, chcą zniszczyć rodzaj ludzki, uczynić z was manekinów posłusznych pachołków Antychrysta. Nie na wszystko pozwolę, czas oczyszczenia trwa.

21VI2020r. Zapisz: Królowa Polski; w czasie Apelu Jasnogórskiej Hetmanki w wigilię św. Jana Chrzciciela przypomina wybranym dzieciom Elektom o przygotowaniu się do; "Prześwietlenia sumień" oraz mówi , że przepływ informacji co do korona wirusa jest fałszywy niezgodny z rzeczywistością.

02. 02. 2021r. Ludzie zniewoleni, ci co pobrali szczepionkę, będą wam skakać do oczu, wyć z bólu. U nich nastąpi rozdwojenie jaźni, wojsko wkroczy do akcji, by was wydusić jak szczury, którym się daje trutkę.

02. 02. 2021r. Czas się kończy, ucisk w pełni trwa. To jest próba dla dzieci Matki Kościoła Świętego, czy wybiorą życie Boże w zaufaniu, czy śmierć w szczepionkach daną przez złego ducha lucyfera.

6/7 marca 2021r. Będą opieczętowani ci, /którzy/ dokonali wyboru – „zaszczepić się czy nie”. Wolną wolę, wolny wybór, przepłacą służbą dla Antychrysta, którego już niedługo wsadzą na Watykan....

18 - 19 kwietnia 2021r.. Wyplenię tą zarazę, jaką refundują wam nieustannie media nagłaśniając fałszywą liczbę zachorowań, kłamiąc i innych upozoratorów władzy na Watykanie w zmowie z E. P.....

08.12.2021r. Po pierwsze: Zamach na życie moich dzieci, którym dał życie, przez ten terror broni bakteriobójczej, plagi wirusów, wyprodukowanych w laboratoriach za denary masonów, nie liczących się z opinią naukowców i niezależnych lekarzy całego świata. Mówię: Dość już wystarczająco uśmiercił zły dużą liczbę ludzi, dzieci moich, którzy ze strachu przed śmiercią przyjęli truciznę demona, ufając jak dawniej w skuteczność szczepionek, a to jest próba genowa nie sprawdzona, celowa, by zmniejszyć populację narodów.

Po drugie: A teraz zamach na życie dzieci od 5 do 11 lat, które przez te szczepionki zmienią ich DNA, co jest kary godne, zabieg w białych rękawiczkach popieranych przez; EP i innych narodów.

Po trzecie: Nie wy pseudo medycy, naukowcy ewolucji Lenina i Mołotowa dawaliście im życie. Ja Królowa Rodzaju Ludzkiego z Woli i potęgi Boga Najwyższego, Strażniczka Pani z Guadalupy nienarodzonych dzieci, mordowanych w nieludzkich warunkach pobierania z żywych płodów komórek do szczepionek tj.pseudo szczepionek, sprzedawanych na części, oraz orgii szatańskich. To jest skandal na skalę międzynarodową.

Niedziela 23 I 2022r. Mateńko Kochana dlaczego płaczesz ? Płaczę, bo bardziej ufacie diabłu, jego szatańskiej narracji, niż Bogu Ojcu, Bogu Synowi, Bogu Duchowi Świętemu. Płaczę, bo daliście się nabrać masmediom opłacanym przez międzynarodowe organizacje masońskie, by wywołać strach, panikę, by przejmować tą śmiercionośną truciznę, jako eksperyment na ludziach, genetycznej zmiany waszego myślenia przez działanie na wasze fale mózgowe. Płaczę, bo sami poszliście na rzeź i jeszcze prowadzicie swoje nieletnie dzieci, o nieodpowiedzialni wy rodzice. Płaczę, bo i wy kapłani w całym Episkopacie Polskim potwierdzacie te pseudo szczepionki co mamona przysłoniła wam oczy. Płaczę, bo wy lekarze macie bielmo na oczach, ludobójcy. To jest pandemia grzechów, a ile zranień w domach waszych, w rodzinach, ile ludzi zmarło, bo nie mieli szybkiej obsługi, bo ważniejszy był test na covid 19 niż człowiek stworzony na obraz i podobieństwo Syna Mojego Jezusa Chrystusa.....

23I2022r. Wyszczepili was. Płaczę nad waszą ignorancją, pychą i głupotą, że nie daliście możliwości debaty lekarzom profesorom, naukowcom różnych dziedzin nauki, by stanąć w prawdzie i duchu przed narodem, a wkrótce staniecie przed Sędzią Sprawiedliwym na Sąd Ducha Świętego - Jego Trybunałem..... Wy pseudo medycy tworzycie tą nierzetelną informację zakażeń niezaszczepionych, a chorują zaszczepieni. Ta propaganda polityczno-ideologiczna to jest wojna biologiczna, bakteriobójcza, wirusowa. Uśmierciliście tak wiele milionów ludzi, sami też zginiecie, bo przyjęliście ten eliksir tych pseudo szczepionek, choć sejm i senat nie ma nakazu /szczepień/? Inni tak, co jest niezgodne z polskim prawem wg konstytucji.

2II2022r. Tak nie zdają sobie sprawy dzieci moje z sytuacji w jakiej was postawił Rząd, nie ustalając ustawy co do tożsamości naruszalności osobistej własnego genomu, to jest kodu genetycznego DNA, co robiono w innych krajach prawnie. Jest to plan złego ducha, choć mała garstka lekarzy niezależnych walczyła o to prawo, ale projekt był odrzucany przez Rząd, przekupiony mamoną.


Koronawirus – „Plaga egipska”

Cz. II - Nie zakrywajmy twarzy przed Bogiem.


Psalm 27

Bóg moim światłem

Usłysz, Panie, kiedy głośno wołam, *

zmiłuj się nade mną i mnie wysłuchaj.

O Tobie mówi serce moje: †

"Szukaj Jego oblicza!" *

Będę szukał oblicza Twego, Panie.

Nie zakrywaj przede mną swojej twarzy, *

nie odtrącaj w gniewie Twego sługi.

Ty jesteś moją pomocą, więc mnie nie odrzucaj *

i nie opuszczaj mnie, Boże, mój Zbawco.


Bóg dał człowiekowi prawo do swobodnego oddychania, zwłaszcza przed Jego Majestatem i nikt nie może mu tego prawa odebrać. Zakrywanie twarzy jest projektem masońskim i jest czymś znanym od czasów starożytnych, oznacza to pozbawienie praw i czci. Nawiązuje też do szerzenia pewnych praktyk islamskich. Taka jest wymowa powszechnego zakrywania twarzy, tak jest to zaplanowane. Zakrywanie twarzy, zwłaszcza podczas nabożeństw liturgicznych bardzo rani samego Boga Ojca, który stworzył nas bez tego materialnego elementu. W wyniku smutnych wyników pandemii, zastraszeni przez ludzi małej wiary, ludzkość zapomniała o ozdrowieńczej mocy Boga. Na dalszy plan życia osobistego i społecznego został odsunięty Jezus, który tysiące chorych uzdrawiał fizycznie i duchowo i nadal to czyni poprzez Eucharystię. AMM już w 2018 roku została zaalarmowana o nieprawidłowościach, jakie ludzkość zaczęła dopuszczać się w obszarze walki z pandemią. Oto wybrane cytaty:


3XI2018r. Zrzućcie te maski z twarzy. Jeszcze możecie obronić Ojczyznę waszą - ale trzeba chcieć wystawić MNIE OBECNEGO ŻYWEGO w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, a będę promieniował i zapalał wasze już prawie martwe serca.

27.12.2020] Te profanacje Eucharystii - Ciała Najświętszego Jezusa Chrystusa przez samych kapłanów, którzy dezynfekują swoje namaszczone, konsekrowane dłonie wszelkiego rodzaju płynami na spirytusie, ranią Ciało Najświętsze, które krwawi i jeszcze podają wiernym w maseczkach, obligując do przyjmowania w wielu parafiach na brudne ręce.


[4.01.2021] To promieniowanie falami na mózg człowieka, powoduje dużo chorób, a oddychanie moich dzieci zainfekowanych wirusem, chorujących na covid i podłączonych pod respirator tlenowy, robi dziury w płucach.


[7.03.2021] Tak jak te maski, maseczki,szczepienia, by zmniejszyć populację moich dzieci, uczyni masą, którą będą manipulować przez 5G - wieże powstałe jak grzyby po deszczu. Będzie tak, jak za czasów Noego, jedli, pili, żenili się, za mąż wychodzili, aż przyszedł potop. Tak będzie i teraz.​Potop w inny sposób - biologiczna walka na różne sposoby: chemitrex, sztuczna żywność i inne, kanibalizm, przysmaki z ciał dzieci z aborcji, jednym słowem cywilizacja śmierci, o której mówił wasz rodak papież św. JPII.


[17.03.2021] Powtarzam - sakrament pokuty z całego życia, jak ktoś jeszcze nie zdążył, należy jak najszybciej dokonać. Szukajcie godnych kapłanów, nie zakrywających twarzy maseczką wg rytuałów islamskich w czasie spowiedzi świętej i podawania Komunii świętej.


22 sierpnia 2021r. Pozdrawiam każdego po imieniu i przytulam do Swojego Ojcowskiego Serca w tym zakątku Polski, jak w tej pieśni Jasnogórskiej Pani Hetmanki Narodu Polskiego, „gdzie powracać każdy chce”, ale nie z „zakrytą twarzą”, co rani bardzo Całą Trójcę Świętą.

19.IX.2021r. TY moja „Mała sekretarko” trwaj w pokoju, włos z głowy ci nie spadnie na tym wygnaniu. Pokuta, pokuta potrzebna i tęsknota, tęsknota za Eucharystyczny chlebem w pełni / czasowy pobyt w Italii/. Ofiaruj za tych, który profanują Jego Święte Ciało, przyjmując na rękę nie godnie, nie wspomnę już o zakrytej twarzy maseczkami - kult islamski.

23.IX. 2021r. Zwycięstwo Boga Ojca w czasie Apokalipsy, to jest ten czas pokuty. Pokuty potrzeba, aby nie dać się ponieść propagandzie zakażeń wirusem. Pytam, gdzie walka Episkopatów, gdzie wasze „Non possumus-nie pozwalam”. Chrystus Jego Ciało Eucharystyczne nie zaraża, a leczy, a wy w rękawiczkach podawaliście, a teraz ręce obmywacie po Przeistoczeniu śmierdzącym spirytusem, co rani Żywe Ciało-Jego tkankę. Tak Trójca Święta też na to dłużej patrzeć nie może i jeszcze te masońskie maski- kult islamski, zakrywanie twarzy przed Bogiem....

26XII2021r. A wy co zrobiliście z tym „Słowem”- chlebem życia w sakramencie Eucharystii, gdzie Mój Syn dał się wam cały przez męczeństwo na krzyżu z miłości do Apostołów tamtych czasów i teraz tych czasów nowej ery, „małej trzódki” pozwolił się zamknąć w tabernakulach całego Kościoła świętego. I jak jest kochany? Spychany na boczne ołtarze? Za zezwoleniem władz kościelnych o zakrywaniu twarzy - profanowany przez rzekomą pandemię, przyjmowany na rękę? Wymuszany ten sposób przez kapłanów, którzy po Przeistoczeniu obmywają ręce w różnych płynach śmierdzących typu alkoholowego. Błędne koło, bo ranią żywą tkankę Ciała Pańskiego.

Niedziela 23 I 2022r. Mateńko Kochana dlaczego płaczesz ? Płaczę nad zatwardziałością serc kapłańskich, szczególnie na Jasnej Górze, co jest symbolem dla wszystkich kapłanów zakrywających twarze swoje przed Obliczem Boga w Trójcy Jedynego. To jest masoński chwyt. Płaczę, że nie będę mogła uratować wszystkich swoich dzieci, to jest rozpaczą Mojego Niepokalanego Serca.


Pan Jezus do mistyczki „Anny od Jezusa”

13.12.2021
Jezus:​Kapłan dający Najświętsze Ciało Pana Jezusa wiernym, a będący on w masce sprawia, że człowiek przyjmujący od niego Ciało Pana Jezusa współuczestniczy w jego grzechu, ponieważ Ciało Pana Jezusa kapłan nie daje w powietrze, tylko owemu wiernemu. Wówczas Ciało Pana Jezusa należy przyjmować duchowo. Tak samo w konfesjonale. Kapłan, który siedzi w maseczce nie może udzielać sakramentu pokuty, ponieważ zakrywa twarz przed Panem Bogiem uczestnicząc w zniewoleniu tymi maskami pochodzącemu z niewiary i wierny nie może spowiadać się u kapłana, który jest w masce.

​4.04.2021
Jezus: To czas, gdy i wierzący będą was prześladować, lecz wiedzcie, że oni Mojego Ducha nie mają, i w Kościele możecie być prześladowani. Tak i ty, Aniu, doświadczyłaś, co znaczy być prześladowanym z powodu nie noszenia maseczki w kościele.

Tak, Moje drogie dzieci, nie jest Moją wolą, byście zasłaniały twarze przed Obliczem Moim. Ja stworzyłem was do wolności, wolności Dzieci Bożych, a maski są dla zniewolonych. Obrzęd ten jest praktykowany przez masonów i oznacza człowieka, który jest niewolnikiem. Kogóż taka maska może uchronić, jeśli żyje w lęku i Mi już nie ufa. Pokój w sercu odczuwa każda dusza, co Mi ufa, ona nie żyje w lęku. Czyż do Mnie nie należy życie i zdrowie każdego człowieka?

Ja mam moc dać życie i uzdrowić każdego człowieka i do Mnie należy władza nad śmiercią. Nie lękajcie się, jeśli będą was dręczyć i prześladować w Kościele z powodu nie noszenia maski. Szukajcie innego miejsca, by móc godnie uczestniczyć we Mszy Świętej. Czyż bardziej boicie się ludzi, czy Boga waszego obrazić?

Ja nie zasłaniam przed wami swego Oblicza i wiedzcie, że nie ukażę swego Oblicza tym, co z powodu lęku twarz zasłaniają. Któż jak Bóg! Ja jestem Panem tego świata. Wpatrujcie się w Moje Oblicze, a Duch Święty was osłoni i przeprowadzi przez wszelkie zło. Bo nie przeminie oblicze tego świata, a przez Mój Krzyż ujrzycie zorze poranka, Zbawianie tego świata.

Ciąg dalszy:----------> menu: "Bóg o szczepionkach"